Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gondot okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gondot okoz majd a kapcsolatban?kérlek adjatok tanácsot

Figyelt kérdés

Tűzoltó lesz a párom. Röviden.......... eddig egy kialakult élete/ életünk volt,van fix állása de ez volt az álma. Őszintén nem akarok csak szakma alapján valakit degradálni,de a legtöbb akit ismerek elég link és csajozós, tindereznek ezerrel, család mellett is. Főleg ha ugye nincs dolguk éppen... mert nincs eset vagy kiszállás vagy hogy nevezik. Eddig 4 műszakozott, másképp voltak a dolgok.

Arról már nem is beszélve, a fizetése kevesebb lesz. Nem eltartott vagyok mielőtt jönne a beszólás ,dolgozom. Én sem szeretem annyira, de a mai világban mikor szó szerint minden drágul, akkor egy rosszabbul fizető állásra kapásból nemet mondanék.


Vagy én látom ezt túl borúsan?



2022. márc. 16. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne attól csajozosabb, hogy munkát vált ?

Ha valaki termeszetileg alapból nem ilyen, akkor nem ettől lesz az.

Bár én a testi épsége miatt jobban aggódnék, mint amiatt, hogy esetleg a nagy “unalomban” félre egy…

2022. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez mindenképp rossz irány, de ha ez tetszik neki és ez a hivatása akkor vagy így is szereted vagy keresel mást. (Arról nem is beszélve hogy meghalhat munka közben, megsérülhet, stb)
2022. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A testi épsége miatt jelenleg is aggódhatok, vagy a magaméért is főleg mert vegyi üzemben dolgozom.... meg autóval közlekedünk stb.

Ezeket az infókat onnan tudom,hogy rokonom tűzoltó és őt meg az ő baráti körét ismerem...anno párom előtt sokat jártam velük szórakozni.


Szeretem, nem arról van szó,hogy emiatt már elmúlik csak idegesít a dolog.

Én se poénból nem váltok más munkára, lennék én 4 órában műkörmös is ( csak példa) csak épp abból nem élnénk meg. Nem nézi egyáltalán az anyagi dolgokat.

2022. márc. 16. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Tény és való, hogy tényleg csajoznak ezerrel tisztelet a kivételnek!!! Van nem egy olyan ismerősöm tűzoltó, akinek ott a felesége és a fia... Kozben nyomja az egyik tarskereso platformon!!! Nem valótlan állít a kérdező csak, szólók!
2022. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

A legjobb barátom tűzoltó. Hidd el, hogy én előbb tudnám, ha csajozik, mint a felesége.

Nem ér rá ilyenekre. Edzenek, gyakorolnak, karbantartanak, este meg alszanak. HA szerencséjük van. De nem ritka, hogy egész szolgálat alatt mennek.

Lelkileg roppant megterhelő.

Fizikailag meg azért, mert a pihenőnapokon minden tűzoltó ismerősöm maszekol valamit, hogy megéljenek.


Minden tiszteletem az övék, hogy ezt a nehéz munkát ennyi pénzért vállalják. Én nem csinálnám.

2022. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5 - 4voltam... Akkor most, hogy is van ez? Nem lennék biztos, hogy megosztana veled... Saját tapasztalatból mondom mivel a tesóm is az és több haverom is... Ez égés :)
2022. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!