Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszik a férfi?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Időnként mindig előjön az, hogy indok nélkül mindenbe beleköt amit csinálok, veszekedést provokál (utána persze én vagyok a hibás), nem viseli el a közelségemet.

Nem értettem, hogy mi lehet a gond, mivel én semmi olyat nem teszek, ami kiváltaná ezt belőle, sokszor inkább meg sem szólalok. Korábban is próbáltam rájönni, hogy ilyenkor mi a gond és visszavezettem arra, hogy ilyenkor mindig felbukkan a múltból az exe családja, illetve az exe lánytestvére.

Már hónapok óta nem viselkedett így velem, de most pár napja ismét, és rájöttem, hogy ismét "felbukkant" a hölgy, chat formájában.

Szerintetek miért viselkedik velem ilyenkor így? Egyszerűen nem értem.


2022. márc. 22. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

De te is tudod, hogy az ex-téma zaklatja fel mindig, ilyenkor te nyilván csak idegesíted.

Nem úgy tűnik, hogy nagyon odalenne érted, viszont a volt nője még mindig felzaklatja.

Mi a kérdés?

2022. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez más nő meg ex sem.


Tipikus kiábrándultsági hidegülési jelek.

2022. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy a nők nem tanulták még meg, hogy a férfit be kell idomítani. Ez a pasi nyilvánvalóan nincs időmítva, ezért viselkedik így.
2022. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem túl egészséges, ha fel-fel bukkan az exe. Az én előző kapcsolatomban is ok nélkül kezdett el bunkózni a pasi, pedig én semmit nem tettem. Kicsit olyan volt, mintha direkt a hibát keresné mindenben, utólag belegondolva talán mivel már nem szeretett így csak idegesítettem a jelenlétemmel is.

Én mindenképpen beszélnék vele arról, hogy miért foglalkozik még az exével és megkérném, hogy bánjom velem tisztelettel. Ha pedig ez nem sikerül, akkor kilépnék a kapcsolatból

2022. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nektek kutyátok van, 3-as?
2022. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy pár hónapja volt az eljegyzésünk, amit mindenkinek büszkén mesélt. Teljesen úgy tervezi a jövőjét, hogy házasság, összeköltözünk, stb. Tele van tervekkel velem kapcsolatban.

Ennek ellenére már az is felmerült bennem (mivel legtöbbször ilyenkor az ex lánytestvére "jelenik" meg, akik foglalt), hogy nem-e ő iránta érez valamit, ami soha nem jött össze.

2022. márc. 22. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

6!

Lehetséges,hogy így van, de ezt csak akkor tudod meg ha leültök kommunikálni

2022. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez az egyetlen ismert és/vagy bevált stratégiája a problémák kezelésére.
2022. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A múltkor is sejtettem, és csak annyit mondtam, hogy "Mikor engeded már el"? "Meddig jön még vissza a múlt?" Azt nem mondtam neki, hogy kire értem (a lánytestvérre). Erre nem mondott semmit.

Majd pár nap múlva magától kezdte el és hosszan magyarázkodott arról (pedig én nem kérdeztem semmit), hogy miért is írt neki a lánytestvér. Szóval értette, hogy kire gondoltam.

2022. márc. 22. 11:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor megvagy. Nyeregben van. Lekezel.nincs mit hóditani már rajtad.
2022. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!