Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nem jár a boldogság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jár a boldogság?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban én voltam a kihasználható "szerető" fél. Az aki csak ad, de sosem kap vissza semmit. Az első kapcsolatom négy évig tartott, és azzal végződött hogy az exem megcsalt. Ráadásul egy olyan lánnyal aki sokkal rosszabbul nézett ki nállam. (Nem rosszmájúságból, de ténylegesen egy csùnya nőről van szó)


A második kapcsolatom volt èletem legnagyobb szerelme. Nemcsak csodáltam, egyenesen rajongtam érte. Ő volt a mindenem. Két évig mindig mindent megtettem érte, és mindent próbáltam úgy alakítani hogy neki megfeleljek. De ő is csak kihasznált testileg és anyagilag. Igazából nem is értem. Visszagondolva ő nem nagy szám, csak túl sokat kèpzel magáról belső és külső tulajdonságai alapján is. Összekellett volna tennie a kèt kezét hogy egy ilyen lány ennyire szereti. Errefel csak játszot az érzéseimmel és az életemmel. Bezzeg az ùj barátnőjével igazi hercegnőként bánik, pedig a lány sokáig húzta az agyát mire összejöttek.


Most pedig van egy srác. Ő kapart fel, mikor a 2. exem otthagyott. De úgy érzem ő is csak kihasznál. Fél éve rendszeresen járok hozzá. Minden hètvégén ott alszom, de olyan mintha szexen kívül semmit nem akarna. Pedig èn szeretem szóval nem tudok nem foglalkozni vele :(


Szóval az a kérdésem, hogy èn miért csak ennyire vagyok jó? Miért nem vagyok olyan lány akibe a férfiak beleszeretnek ès akivel közös jövőt/ életet akarnak? Pedig nagyon tudok szeretni ès csak annyit "várnèk el" hogy szeressenek viszont és vegyenek komolyan :(



2022. márc. 22. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Én is olyan vagyok mint te csak férfiben.

Szerintem az lenne a normális hogy a felek mindent megtesznek a másikért, és ez eredményezne egy harmonikus , boldog kapcsolatot, de sajnos nekem se jött ez eddig össze.

Valahogy a jó és szeretetteljes emberek nagyon ritkán találnak egymásra.

28/F

2022. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben a kapcsolatert aktívan nem kell tenni. Ezt úgy értem, hogy ha már te a másikért konkrétan valamit cselekszel, az már nem az igazi.

Nem kell törni magad, hogy a másik veled maradjon, legyél szép és vidám magad miatt és állandóan vonzani fogod a párodat. Nálam ez mindig működött. Mindig megőriztem az egyéniségemet egy kapcsolatban, ha valakinek nem tetszett, az ment balra, aki akart, az meg maradt anélkül, hogy könyörögni kellett volna érte.

2022. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, valószínűleg társfüggő vagy, legalábbis a leírtak erre engednek következtetni. Nézz utána, olvass, tájékozódj, sok kérdésedre választ találhatsz. Viszont hosszú és kemény munka kijönni belőle.
2022. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2022. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott ezt a pasit és próláj meg egyedül boldog lenni. Ha ez sikerül utána nem fogsz ilyen helyzetekbe keveredni, mert nem fogsz beleragadni egy ilyen félkapcsolatba sem.
2022. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Reagálva a sztorikra:

A férfiak (többsége) szeret vigasztalni, de felelősséget vállalni azért, akit megszelídített, már annyira nem.

Az esztétika nem egyenlő az erotikával, nem ezen múlik ki kivel csal.

És többre tartják azt, akiért meg kell küzdeniük. Akiért nem kellett, de nem szeretik, amellett inkább a kényelemből meg szexért maradnak, amíg nem jön valaki érdekesebb.

2022. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha az adok-kapok arány jó, van esély a boldogságra.
2022. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!