Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma, hogy heti 3x nyelvet tanulok otthon, este 6-tól 7-ig?

Figyelt kérdés
Volt barátom szidott mindig ,hogy másfél éve el van rontva minden délután, heti 3x, mert tanulok. Nem lehet csinálni semmit miattam.
2022. márc. 23. 08:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ex az ex. Ennyi. Nem kell ezen már gondolkodni. Tanuljál, szórakozzál nélküle. Független vagy, úgy osztod be az idődet ahogyan akarod mostmár, szerintem örülj neki.
2022. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%
Valamelyest megértem a barátodat hiszrn kb semmit nem csináltatok. Munka aztán haza és kész. Oké messze volt minden de akkor keresni kellett volna másik helyet/albérletet akármit. Azért egyetlen jól működő friss kapcsolat is meghal ha semmit nem csináltok együtt. Nem a tanulással volt a baja hanem hogy nem voltak közös programok csak valamire fogni kellett. Én sem szeretem ha hétvégente együtt is vagyunk és csak otthon nyomjuk az ágyat. Unalmas.
2022. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
42%
na napi rinya? Elmerengtél anyukám?
2022. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok otthon ülő. Utálom. Munka után alapból kevés esély volt itt bármit csinálni, gondoltam megtanulom a nyelvet, ha már itt élek. Úgyis költözni szerettem volna innen előbb utóbb, de addig is hasznosat csinálok.

Amúgy kedd csütörtök, szombat vasárnap szabad voltam ,nem voltam lakáshoz kötve 1 órára. Mégis elégedetlen volt. Hétvégén q program annyi volt ,hogy autókáztunk valahova és ott voltunk. Sokszor ehhez se volt kedve ,mert hogy órákat kell utazni. Itt közel is sétáltunk sokat, de megunta hamar,ha nem haverozni megyünk, akikkel ihat.

2022. márc. 23. 10:47
 15/26 anonim ***** válasza:
Azóta se kerestél mást? Ne múltban élj csáje, így soha nem lépsz előre.
2022. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Tegnap irt és felemlegette. Azt írta b.zi német. Direkt őt kínoztam vele, stb.

De, ha hosszú távon akart itt élni, mégis hogyan tanultam volna meg a nyelvet ? Ha már itt élek, nem takarítás és hasonló munkakörökben szeretnék állandóan helyezkedni, hanem akár a szakmámban. Nyelv nélkül ez lehetetlen. Egy gyárba is kell a nyelv. Szobára konyhára nem, de attól kikészült a kezem és gerincem. Neki jó, ő szakmában dolgozik , hozott nyelvtudással. Szerintem önzőség elvárni, hogy ne fejlődjek, mert van párkapcsolat.

2022. márc. 23. 10:58
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem mit siránkozol. Már megkérdezték vagy 5en, de még mindig a hülyeséget fújod mi volt, hogy volt. Nem fogjuk szidni veled az exedet. A te döntésed és a te felelősséged milyen emberrel voltál együtt. Ne legyél már "áldozat", te kreáltad magadnak ezt a kiszolgáltatott helyzetet valamilyen szinten. Ebből már csak tanulni tudsz, de semmiképpen sem úgy, hogy a múlt "sérelmein" sirankozol. Engedd már el. Tanultál, egészségedre, az mindig a javadra válik. Ha alapból nem illetek így össze, nem kellett volna ezt idáig húzni, de valamilyen szinten te is csak jó lehetőségnek tartottad, hogy ki menj vele. Life goes on.
2022. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%
ne engedd vissza a nyomit.. Elvégre unatkoztál mellette,alkesz is..
2022. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mi a szakmátok?
2022. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem, hogy miért foglalkozol vele hogy az exednek mi volt a kínja x idővel ezelőtt....??
2022. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!