Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok az exével 3 év szakítás után is néha írogatna egymással?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 10:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
Én megmondtam a páromnak még a randizós szakaszban, hogy számomra ez a kizáró okok egyike és semmilyen formában nem tolerálom. Mindenkivel úgy jövök össze, hogy tisztában van azzal, hol vannak a határaim és ha ennek ellenére átlépne rajtuk, kivágnám. Nem azért, mert annyira zavar, ha valaki egy-egy szót vált az exével, hanem mert nem erre mondtam igent. Aki tisztában van azzal, hogy valami olyat tesz, amivel kockáztatja a bizalmam és a kapcsolatunk, ennek ellenére megteszi, az megérdemli, hogy kibasszák. És itt nem arról van szó, hogy túlkorlátozom, korlátozza a halál, nem utólag találtam ki ezeket a dolgokat. Tudta előre, hogy ez lesz, beleegyezett, viselje a következményeket vagy tartsa magát ahhoz, amire igent mondott, ennyire egyszerű. Ha azt mondtam volna a kapcsolat előtt, hogy nem leszek vele, ha gyereket akar, ennek ellenére összejött volna velem, hogy gyerekcsinálással nyüstöljön, pedig tudja, hogy nem akarok, ugyanez lenne. Same shit, different story.
2022. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem időnként belefér. Ne hetente, meg havi 1x beszéljenek, de ha negyedévente chatelnek picit, szerintem az még ok.
2022. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#11-es, nagyon jol megmagyarazod a feltekenykedesedet.


Nyilvan, amig nem kerdez senki vissza, addig logikus a szoveged, de ha megis feltesszuk a kerdest, hogy "Na es MIERT zavar teged, ha a parod beszel az exevel?", akkor annyit mondasz, hogy "Mert csak. Nalam ez a szabaly es kesz."?

Nem erzed magad ilyenkor gyerekesnek kicsit?


Szerintem ennel mar az is jobb, ha valaki bevallja oszinten, hogy pl. tobbszor is megcsaltak exszel, es aggodik.

2022. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

#13

Akinek nem tetszik, nem kell velem lennie, babám. Mit olyan nehéz felfogni ezen? Féltékeny az, aki meg akarja tartani a másikat és balhézik vele, hogy kisajátítsa. Én tisztáztam, hogy mi nem fér bele a kapcsolatba, aki ezzel nem ért egyet, annak nem kötelessége velem összejönni. De aki összejön velem, az tisztában van azzal is, hogy velem ezt nem lehet megcsinálni.


Belőlem ez a viselkedés kiöli az érzelmeket. Ezt kellene felfogni a csökött agyatokkal. Olyan, mint a távkapcsolat, azt sem vállalom, mert ismerem magam és tudom, hogy képtelen lennék szeretni az illetőt hatalmas távolságból. Másnál működhet, más kibírja, de velem ezt nem lehet megcsinálni, mert ilyen vagyok.


Nem akarok mindenkihez passzolni és mindenkivel járni, tisztelj már meg annyival, hogy elfogadod ezt és nem adsz tanácsokat azzal kapcsolatban, hogy hogyan legyek olyan, aki tetszik olyan embereknek, akiknek soha nem akarna tetszeni.

2022. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

???


Az volt a kerdesem, hogy mi a valaszod, ha a jelolted megkerdezi, hogy "MIERT zavar teged, ha beszelek az exemmel?"


Van valaszod, azt leszamitva, hogy "Csak."?


A tobbit ertettem mar az elobb is.

2022. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

15

Az, hogy számomra megalázó és életidegen. Ennyi. Én sem beszélek egyetlen exemmel sem, főleg ha van párom, mert nem tartom helyénvalónak, tiszteletlennek érzem, nonszensznek és kellemetlenül érzem magam tőle akkor is, ha én csinálom és akkor is, ha más velem. Ezen nincs mit indokolni, az az indok, hogy engem ez rossz érzéssel tölt el. Ahogy az is rossz érzéssel töltene el, ha külön mennénk nyaralni vagy ha nyitott kapcsolatban lennénk. Van, aki így él, de engem ez zavar, nálam kizáró ok, mert nem kell egy olyan ember az életembe, aki így viselkedik mellettem. Mert számomra ez ciki. Ahány ház, annyi szokás, nálam nem szokás az exet megtartani beszélgetőpajtinak meg havernak. Hasonló mentalitású párt keresek.

2022. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
De mondhatnék más példát is. Olyannal sem jönnék össze, aki otthonülő, mert mellette sem érzem magam jól.
2022. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

"Nem azért, mert annyira zavar, ha valaki egy-egy szót vált az exével"


Ha nem zavar, miért a zéró tolerancia?

2022. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
11# Egy élmény lehet veled együttélni. Micsoda pozitív személyiség!
2022. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, miért fáj nektek ennyire, ha egy idegen ember nem jönne össze veletek, mert van egy (vagy több) olyan szempontja, ami számára fontos és aminek nem feleltek meg... :)


Azt sem értem, hogy miért akkora tragédia, ha én inkább egyedül maradok és kivárok, mintsem lenyeljem a tényt, hogy valaki az exével hetyeg.


Ha nem tetszik, lehet menni mást keresni. De senki sem kérte, hogy minősítgessetek. Én sem minősítgetlek titeket azért, mert másra vágytok egy kapcsolatban és már fér bele nektek... Miért fáj ez nektek? Mindenki azt vár el, amit akar.


Szerintem a világ legkorrektebb dolga, hogy valaki előre tisztázza, mit szeretne egy kapcsolatban és mi fér bele neki ahelyett, hogy utólag akarna megváltoztani vagy esetleg olyat várna el, aminek ő képtelen megfelelni.


Nem vagyok rá kíváncsi, hogy nektek mennyire nincs ez rendben. Nekem meg az nincs rendben, hogy egy olyan emberrel tartod a kapcsolatot rendszeresen, akit nagyon szerettél, akivel szenvedélyesen szexeltél és közös életet terveztél. Aki a jövőd volt egykor és olyan dolgot tett, hogy okkal került ki ebből a nagyon intim, nagyon meghitt szerepből, de te ennek ellenére vele dumálsz úgy, mintha semmi sem lett volna köztetek. Ha pedig nem így beszélsz vele, az meg mégtöbb kérdést felvet. Ez a téma számomra pont olyan, mint mikor valakinek gyereke van. Nem akarok olyannal lenni, akinek gyereke van, kész, pont. De olyannal sem, aki a gyerekét eldobja miattam, mint egy darab szart. Onnantól, hogy valaki az exével dumálgat, veszett ügy számomra. Ha tud vele rideg és távolságtartó kapcsolatban lenni, akkor azért, ha nem, akkor meg azért.


Tartsátok már tiszteletben, hogy nem mindenki olyan, mint ti, de ettől még nem lesz kevésbé normális.

2022. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!