Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a párotok minden hétvégén olyan programokat szeretne, amik kiadásokkal járna (néhányezer ft per fő szombat és vasárnap is)?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 21:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ 120 ezerből élünk egy hónapban, vagy másfél millióból. Mi minden hétvégén programozunk, nekem ez a normális, így nőttem fel, a páromnak furcsa volt, de megszerette.
2022. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szólsz neki, hogy nincs pénzed, vagy nem erre van?
2022. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A kiadással nem lenne gondom, de az állandó mehetnék nagyon zavarna.
2022. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Néhány ezer forint az nekem nem kiadás. Viszont lusta szar vagyok, és nem biztos, hogy minden hétvége minden napján menni akarnék valahova.
2022. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Manapság már majdnem minden programhoz kell pénz, szóval nekem teljesen megfelel. Egyébként pont én vagyok az a bizonyos fél a kapcsolatomban, aki mindig kitalál valami programot, ami bizony pénzes, mert sajnos a túrázáson meg a sétáláson kívül minden program pénzes. :D De még mondjuk a túrázás is, mert ahhoz, hogy epjuss oda kell pénz buszra/vonatra/benzinre.
2022. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk ez a normális, szinte minden hétvégén megyünk valahova.
2022. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Örülnék egy ilyen párnak, mert én pár nélkül is minden hétvégén programozok.
2022. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Miért zavarna?

Ha kettesben mennénk akkor felesben fizetnénk, ha nekem erre esetleg nem lenne kapacitásom akkor vagy nem mennék vele, vagy szólnék, hogy inkább fizesse ő, mert nincsen rá pénzem.

2022. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet válaszolni. Aki bírja anyagilag, azt nem zavarja, aki nem bírja, azt zavarja.
2022. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem is inkább az állandó mehetnék zavarna, alapvetően örülök neki, ha van program, de néha mást sem akarok, mint otthon maradni és punnyadni. :D A kérdés viszont az, hogy téged zavar-e - akár zavar, akár nem, teljesen jogos érzés, és érdemes olyan párt találni, akivel kivitelezhető az az életmód, ami neked kényelmes.
2022. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!