Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a párotok minden hétvégén olyan programokat szeretne, amik kiadásokkal járna (néhányezer ft per fő szombat és vasárnap is)?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 21:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kedves 74%-os felhasználót, hogy tök normális válaszokat jelöl meg semlegesként, mikor mindegyikük a kérdésre válaszolt. Ülj már meg, haver, és ne nyomogasd a gombokat.
2022. márc. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%

Bmeg...minden hétvégén pörögni mint a ganészóró. A francnak se hiányzik, még fiatalon se.

A másik, hogy szórja a pénzt, mintha nem kéne dolgozni érte. Azt még megérteném, ha széthajtja magát hét közben, és hétvégén ezzel kompenzál, de hosszú távon ez sem egészséges.

2022. márc. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Van amikor nem megyek vele, mert nincs kedvem. Akkor olyat keres ahova egyedül menne (mert engem nem érdekel) vagy elhívja valamelyik barátját. De fordítva is működik, én is mentem barátnőkkel mert nem volt kedve. Nyilván ahol sokat számít az a pénz ott más, vagy aki nagyon otthonülő típus az nem érti, miért megy a másik folyton valahová. Mi mindketten "menősek" vagyunk, így nálunk normális. Hétköznap annyira nem tudunk sehova menni, így hétvégén programozunk
2022. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Milyen programok?


Én pl. imádom a múzeumokat, de egy belépő 2-3000 forint. Lenne. De nekem megvan évi 12000-ből.

2022. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Neked a pasid a tekes?
2022. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A pénz nem annyira, de gyanítom programokra menne, én pedig falra másznék ha minden hétvégén menni kellene ide-oda, pláne emberek közé. Én az a típus vagyok aki hétvégén vagy otthon szeret lenni, vagy pedig az erdő közepén, minél messzebb a tömegtől.
2022. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Na igen, mondjuk az állandó mászkálástól is falra mászok. Heti 1 hétvégének a teljes napját beáldozom kirándulásra, jövök-megyek vele, a hétvége másik napján olyan szívesen lennék otthon. A gond, hogy mivel ő sokkal többet dolgozik és kevesebb a szabadideje, ezért nem fárad el fizikailag a hétvégére, csak mentálisan, míg én munka után szinte mindig járok valamilyen sportot űzni.
2022. márc. 24. 13:50
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

17.-re.


Na ez lesz itt a gond. Én is dobtam e miatt csajt.

Nem fogta fel, hogy a fizikai melóm mellett, nekem a fekvés, lazulás, alvás, szex, TV lenne a hétvégi kikapcsolódás, nem 3 óra séta az erdőben, egy retkes romhoz.

2022. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az tartalmas élet lehet.
2022. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy van azzal gond, hogy az embernek nincs mindig mehetnéke, mint egy mérgezett egér. Felgyorsult világban élünk, heti 5 hétköznap tenni-venni kell és hétvégére is marad bőven tennivaló (takarítás, vásárlás, főzés-sütés, stb.), az embernek ennyi teendő mellett nem feltétlen az aktív pihenésnek csúfolt fizikai kidöglesztésre van szüksége.
2022. márc. 24. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!