Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk 2,5 éve. Sose volt bőbeszedu, de van akivel nagyon jót elbeszelget,kivéve velem. Általában csak akkor beszélünk amikor ő akar. Mar rá jottem ha beszelek es nem valaszol akkor nem erdekli es csondben elfoglaljuk magunkat.

Főzök, mosok, teljesen elkenyzetettem. Szex téren is minden rendben. Bár már lecsokkent heti 1re. En mindig kívánom de szerintem ő soha.

Egy jó ideje ha kerdezem az a valasza nem tudom, rangatja a vallat vagy meg se szólal. De ha ő kerdez es nem valaszolok akkor mindennek lehord.

Vannak jobb napjai de en mar nagyon elvagyok keseredve. Kb mar ott tartok hogy inkabb meghalnek mert kb mindenki ilyen korulottem. Ha nekik kell valami akkor valaszoljak, segitsek. De ha problemam van vagy kicsit beszelgetni szeretnek akkor magamra maradok.

Regen nagyon sokat beszeltem de a mostani parom mellett itthon kb 3-4 mondatot egy nap. Total ugy erzem mar inkabb meghalnek es mindenkinek jobb lenne főleg a paromnak. Sajnos tulsagosan felek kilepni ebbol a kapcsolatbol. Nem akarok egyedul lenni. Így inkabb minden heten azt kivanom hogy barcsak meghalnek mar.


A párom vajon akkor minek van velem? Mikor ezt kerdezem azt mondja azert mert szeret. De nem tudom igaz e...


2022. márc. 25. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok tanacsot adni, max, hogy mutasd meg neki ezt a kerdest. Nar gyanitom, hogy elmondtad mar neki.
2022. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek van veled?

Mert neki így jó a kapcsolat. A kérdés szerintem inkább az, hogyha neked ennyire rossz a kapcsolatban, rongyként bánik veled, miközben kinyalod a fenekét, miért maradsz mégis vele?

2022. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,nem olyan borzasztó egyedül lenni,ha pedig azt nézem,hogy egyedül vagy egy rossz kapcsolatban,akkor még előnye is van.

Kicsit tudatosítsd magadban hogy valójában mire vágysz!

Nem mindenki dönt könnyen,de ha saját magadat,az igényeidet kell feladni azért,hogy bármi áron de legyen melletted valaki, akkor az már régen rossz.

2022. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!