Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan párkapcsolatban, amiben azt éreztétek, hogy nem vagytok elég jók a másiknak?

Figyelt kérdés
Hogy nem értékel, nem szeret, kevesek vagytok neki? Menekültetek?
2022. márc. 28. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, folyton a fejemhez is vágta, hogy ők gazdagok, én meg csóró családból származom. Ennek ellenére rengetegszer én segítettem ki anyagilag. Ha rossz kedve volt, különféle gusztustalan jelzőkkel illetett, felmosórongyként bánt velem. Sokáig tűrtem, de aztán szerencsére meghoztam a döntést és léptem. Mikor látta, hogy komolyan gondolom a szakítást, rögtön átment csúszómászóba és mindenféle, saját magát megalázó eszközökkel próbált maga mellett tartani.Ezek csak arra voltak jók, hogy teljesen kiábrándultam belőle.
2022. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Voltam, igen. Mindkét oldalon - az első kapcsolatomat sajnos így sikerült tönkretennem. A lány az egyetlen civilizált dolgot tette, amit ember adott körülmények között megtehet. Menekült.

Amikor én voltam ugyanebben a helyzetben, akkor nem menekültem, igyekeztem megjavítani a dolgokat - noha már RÉG nem kaptam vissza semmit. De effektíve semmit. És vak voltam ezt észrevenni - noha a környezetem jelezte, hogy baj lesz vele.

2022. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

FoxtrotLidérc - te miért maradtál olyan kapcsolatban, ahol a másikat nem érezted elégnek magadhoz? Vissza tudsz emlékezni?

Én nemrég léptem ki olyan kapcsolatból, ahol engem tett teljesen tönkre az, hogy folyamatosan kevésnek éreztem magam, éreztem a másik fél elégedetlenségét velem kapcsolatban. Nem értettem, hogy miért nem volt velem őszinte és korrekt.

2022. márc. 28. 11:54
 4/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Összekötött minket a közös, pusztán hitelből felvett ház. Meg ugye szerettem - talán... Nem mertem szembenézni azzal, hogy nem működik, mert nem kapok vissza semmit? Talán az volt a helyzet, hogy a sok munkaóra közepedte nem volt időm végiggondolni, hogy mi a helyzet? Utólag nem tudom teljes bizonyossággal megmondani. Egy biztos, amíg vannak érzelmek, hajlamosak vagyunk mindent is megtenni, hogy a másik végre észrevegyen bennünket, és értékelje azt, hogy vagyunk neki - pedig ez kapitális hiba.
2022. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg is egy ilyenben vagyok, nem tudok kijönni belőle...egyszerüen képtelen vagyok kilépni. Próbálok elég jó lenni neki, de nagyon nehéz, akármit teszek, akarmit csinálok, nem vagyok elég jó, sem méltó arra, hogy feleségül vegyen. Sokáig ügyesnek hittem magamat, de most ő ravilágitott arra, hogy mennyire szerencsetlen lúzer vagyok, és mennyire nem értek semmihez.., és persze így sose kellenék senkinek. Plusz eljártak felettem az évek...egy 31 éves nő mar nem sokat remélhet az élettől! Az utóbbi időben a munkába temetkeztem, és minden szart bevállaltam, hogy eltereljem a figyelmemet, és legalább abban legyen sikerélményem, de igy meg alig marad időm/erőm a házimunkát elvégezni. 4. éve tart ez az állapot. Nagyom fáradt vagyok 😒
2022. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös 31 évesen még iszonyú fiatal vagy ahhoz, hogy benneragadj egy ilyen kapcsolatban! Jézus! Én 40 évesen léptem ki, gyerek nélkül, de már tönkrementem abban, hogy nem kellek, maximum lakótársnak, háztartási alkalmazottnak. Gyere ki belőle olyan gyosan, ahogy csak tudsz!
2022. márc. 28. 13:06
 7/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
5: Azt ne mondd, hogy 31 évesen eljárt feletted az idő, mert én kapok fényt instant (32 éves férfi vagyok). Nem akartalak bántani, ne haragudj! De! Tegyük helyre a dolgokat: Nem te vagy lúzer, nem te vagy szerencsétlen, nem te vagy ügyetlen! Attól, hogy egy baromarcú nyomorék a saját nyomorát rád vetíti ki, attól nem te vagy nyomorult! Nem rólad állít ki szegénységi bizonyítványt! Ami a "kedves párodat" illeti: Annyira ismerem ezt a marhaságot... "Semmirekellő vagyok, de a páromban van potenciál - nosza romboljuk le az önbecsülését! Akkor legalább ő megmarad nekem. Nekem meg nem kell változtatni, mert minek az..." Fú... Ez gusztustalan. Arra kérlek, hogy MINDENKÉPPEN lépd meg a lépést! Hagyd el, mert amiben jelen pillanatban élsz, az nem élet. Elvegetálhatsz, amíg teljesen ki nem készülsz, vagy be nem ketyózol. Túlságosan fiatal vagy még ahhoz, hogy csak a szidalmakat kapd! :))) Adj magadnak egy esélyt a boldogságra - az első lépés, hogy kiiktatod ezt a majomszájút az életedből. Meglásd: SOKKAL jobb lesz. :)))
2022. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ilyenekben voltam...
2022. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7

De pont ez a baj, hogy nem megy! :( Pedig baromira szeretnék! És már sajnos bennem van, hogy másnak ugysem fogok kelleni!

2022. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem még egyedül is jobb lenni, mint egy megalázó, mérgező kapcsolatban.
2022. márc. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!