Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A problémám: hogy a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám: hogy a távkapcsolatom nem működik és nem tudom mit tegyek? Így elég hosszú lenne elmondani, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy internetes játékban ismerkedtem meg egy velem egyidős fiúval. Ő Szegedi én Pesti.A távolság tulajdonképpen nem volt baj, "féltékeny" sem voltam.Ő abbahagyta a játékot, nekem pedig bedöglött rá nemsokkal az msn.

Van egy barátja vele egyidős, mióta kibékültek teljesen más lett..kicsit talán bunkó is.Durván egy hónapja nem beszéltünk igazából.

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek próbáljak én írni neki? (írjak neki emailt, csináljam meg az msn-t és ott)


nagyon hiányzik, de azért büszkeségem is van.

Szerintetek mit tegyek?

Előre is köszi..

14 éves lány.


2010. szept. 14. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ő nem jelentkezik akkor te ne erőltesd a dolgot!

Egyébként meg ha bunkó akkor mit foglalkozol vele?

14 éves vagy előtted az egész élet majd találkozol egy sokkal kedvesebb sráccal is!

2010. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Csak igazából vele sokáig nagyon jól megértettük egymást, úgy ahogy mással nem és hiányzik is...
2010. szept. 16. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát, megér a dolog.

Veszíteni valód nincsen...

2010. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adryska ***** válasza:

Minek neked ez?

áááá, ha én 14 lehetnék, tuti nem netről ismerkednék!

2010. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és kedves utolsó válaszoló: Mert nagyon megkedveltem és megszerettem őt és igazából a valóságban senki nem tetszik egyenlőre a környezetemben.
2010. szept. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!