Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fél az összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fél az összeköltözéstől, mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
28 évesek vagyunk mindketten. 7 hónapja vagyunk együtt, de nem egy városban lakunk (80 km). Én szeretnék már összeköltözni. Eddig 3-4 napokat töltöttünk együtt és rendben volt minden. Én már éltem együtt mással több évet, nagyjából tudom mire számítsak (szeretek összebújni és együtt programozni, de önállóan is elvagyok, van hobbim, le tudom kötni magam), ő viszont még sose költözött össze barátnőjével. Emiatt eléggé fél ettől, mert ez nagy változás lenne, meg elmondta hogy fél mert ez vízválasztó egy kapcsolatban és fél amiatt, hogy nem tudom őt elviselni és szakítunk. Én biztosítottam hogy nincs mitől félnie, meg igen, ez nagy változás lenne neki, de a változás jó dolog is lehet, nem csak rossz. Igazat adott nekem, de látom mégis rajta, hogy bizonytalan. (nem a szabadságát félti, nem tart több vasat a tűzben meg semmi ilyen). Mit tudok tenni ilyen helyzetben?
2022. márc. 28. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Semmit sem tudsz! Ha 7 hónap után sem tudja mit akar, szakíts vele. Én ezt tenném. :)
2022. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Hét hónap egyáltalán nem sok idő,lehetnél türelmesebb vele.

Amúgy hova sietsz?

2022. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 7 hónap után még nem törvényszerű összeköltözni. Ez komoly döntés, valamelyik félnek (vagy mindkettőnek) fel kell adnia a jelenlegi lakását, és ha a dolog nem válik be, újat kell keresni. Az összeköltözéssel az életük gyökeresen megváltozik, és egyáltalán nem biztos, hogy jól fogják viselni. Ezért még nem kéne rögtön szakítani, várd meg, hogyan alakulnak a dolgok.

N

2022. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk is pontosan 80 km volt és két évig éltünk távkapcsolatban, mire összeköltöztünk. Idő kell ahhoz, míg minden kiforrja magát, nálunk a munkahely volt a legsarkalatosabb kérdés, de ahogy átköltöztem a másik városba a páromhoz, már első nap találtam egy olyan munkahelyet, amilyenről álmodtam 😊
2022. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Fóbia.


Amit oldani kell. Azt hogy hogyan azt neked kell tudni mivel te ismered a parod a legjobban.


De talan egy hosszabb tobb hetes vagy egy honapos kozos nyaralas segithet ezen.

2022. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó: a leírtak első fele igaz.

Tényleg fóbia,és félelmetes tud lenni.

Viszont második fele: több hónapos közös nyaralás: nos,ezen jót nevettem!

2022. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os mégis mit lehet mondani egy 7 hónapos kapccolatra amiben csak a kérdező ismeri leginkább a párját nem mi.


Én csak hasra koppintva adtam egy kellemes terápiás tippet hogy kiprobaljak egymast idegesitenek vagy jo lenne a kozos egyutt lakas. 😄

2022. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* kapcsolatra
2022. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!