Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a barátom jobban akarja az összeköltözést és a családalapítást mint engem?

Figyelt kérdés
27 éves, fiatal a kapunyitási pánikhoz?
2021. jan. 20. 13:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem örülj neki, hogy ennyire akar gyereket. A legtöbb pasi (főleg ebben a korban) hallani sem akar róla, és max a nő kedvéért mennek bele.
2021. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy bárkivel összeállna, aki családot akar
2021. jan. 20. 13:48
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de ennyi információból nehéz leszűrni.
2021. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Ex barátnőm ugyanez volt... Mondjuk neki még munkája se volt hozzá...
2021. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
akkor szokták ezt csinálni, ha gáz van velük és gyorsan megakarnak fogni egy náluknál jobb csajt, mert tudják ha most nem teszik, egyedül maradnak vagy pedig a nő olyan jó, hogy biztosítani akarják maguknak.
2021. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Elképzelhető, engem emiatt dobott is az exem. Fontosabb volt neki, hogy legyen egy gyereke mint én, ezt pedig tőlem nem kaphatta meg. Egyébként komolyan nem értem őt, a maig menekül a felelősségvállalás elől... de majd rájön. Így már nem az én nyakamon marad majd a gyerek amikor megtapasztalja, hogy az nem csak szórakozás és buli, és megszűnik az hogy ide megyek meg oda amikor kedve tartja. :)

26N

2021. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Elképzelhető, simán. Az a fura, hogy amikor egy srác így áll hozzá, akkor tuti, hogy megszívja. 6 haverom volt, aki nagyon akarta ezeket, plusz én is. Mindannyian tényleg azért, mert komolyan gondoltuk és szerelmesek voltunk. Mindannyiunkat pofára ejtettek...

Az alapján, hogy ezen agyalsz és ennyire túlbonyolítod, valószínűleg, ennek is rossz vége lesz.

2021. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez sokkal gyakoribb, mint hinnéd. Aztán ezekből lesznek a mozaikcsaládok.

Ne hagyd magad!!

2021. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj a fogamzásgátlásra, az ilyenek simán kilyukasztják vagy szex közben leveszik a gumit, megmikrózzák a tablettát. Nem egy ilyen sztorit hallottam már mindkét nemtől.
2021. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
4-es vagyok igazából ezek az emberek kortól függetlenül nem tudják felfogni, hogy egy gyerekvállalás vagy otthon teremtés mivel jár. Némelyikük nem is dolgozik vagy egyik munkahelyről a másikra vándorol vagy tanuló, de gyerek meg összeköltözés az kell, mert hát az milyen jó buli. Szerintem felelőtlen ember az ilyen, az én szememben a normális az, ha közösen megteremtjük a feltételeket és nem beszabályozzuk, hogy márpedig nekem 1 év 2 hónap 14 nap 3 óra múlva gyerek kell! Nagyon para volt nálunk ez. :D
2021. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!