Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is a párja megnéz más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is a párja megnéz más nőket? Barátom állandóan ha lát egy nagyobb seggű mellű nőt megbamulja ha meg említem letagadja hogy nem is azt nézte stb.. Nagyon szarul esik de hiába nem veszi észre magát

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha valami nagyon feltűnő, azt mindenki megnézi. Pl. ha szembejönne egy 220 centi magas ember, azt mindenki megnézi, ahogy a törpét is. Azt is, ha valami feltűnő testi adottsága van. Ez reflex.


Ha viszont hosszan bámulja, és béget is mellé, az gond. Primitív.

2022. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Igy nem. Fotón igen de eleve fotós szóval....:-D
2022. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én tudom, hogy nem fogadott vakságot, de nem illik. Biztosan szóvá tenném. Ráadásul ha a nő is észreveszi, hogy veled van, és utána csorog a nyála, az eléggé megalázó neked.
2022. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Normális férfi nem csinál ilyet. Pláne ilyen bunkón.
2022. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi nem csak bámulnak.. hanem ha adott a lehetőség még mást is tesznek! Ritka aki nem!
2022. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Mit tanácsoltok?
2022. márc. 29. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Dobd. Van ezerszer jobb.
2022. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Off. Haverokkal ha van barátnőnk, ritkán nézünk meg más nőt. Főként nem feltűnően. Viszont jó ideje egyikünknek sincs párja. Nincs feltétlenül összefüggés, de úgy tűnik a kérdező párjával ellentétben valamit rosszul csinálunk...
2022. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elején nem csinálta.. Vagy lehet én nem vettem észre.. De olyan féléve kb kezdte ezt figyelni...
2022. márc. 29. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
nagy popó és elképzeli hogy lovagol rajta.
2022. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!