Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bánt állandóan emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt állandóan emiatt?

Figyelt kérdés
Világ életemben m-es ruhákat hordtam. Azután, hogy megszületett a gyerkőc, l-es ruhákat kell vennem. És a férjem állandóan piszkál. Múltkor a boltban tetszett egy felső, de nem volt belőle csak 32es,34es és 36os méretű. Vissza raktam, kérdezi, miért. Mondom, kicsik a ruhák. Erre gúnyosan megjegyzi, na persze,nem te vagy inkább nagy? Nem szóltam rá semmit inkább.
2022. márc. 26. 06:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Lehet viccelodne
2022. márc. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert bunkó férfihez mentél hozzá!

Mennyi idős a gyerek? Gondolom nem tetszik neki, hogy nem fogytál vissza szülés után, csak nem képes kulturáltan szólni.

2022. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom zavarja hogy meghiztal de jo nagy farok. Nem tenne zsebre amit tolem kap :)
2022. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is zavarja. De nincs időm és lehetőségem egyedül lenni 1 órára egy héten egyszer sem, hogy tudnék tornázni egy kicsit. Minden munka az enyém otthon, a gyerektől kezdve a házi munkáig. Semmit nem csinál, mondván, ő dolgozik. De hát én is. Annyit mondott, oldjam meg, ahogy akarom.
2022. márc. 26. 07:05
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Jo ferfihez mentel hozza te is.
2022. márc. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Már rájöttem.

Máshol nem így van?

2022. márc. 26. 07:17
 7/32 anonim ***** válasza:
64%
4-es Nem is kell tornáznod feltétlenül, egyél kevesebbet. Fogd vissza a kenyér, tészta, krumpli fogyasztást, és egyél minden étkezéshez több zöldséget.
2022. márc. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem eszek sokat ilyent. A sok stressz, meg a pajzsmirigy, Cukor kombóm nem engedi a fogyást túl könnyen.
2022. márc. 26. 07:27
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj a szóért alpári bunkó!

Tudod a fájdalmas az hogy a csapból is az folyik hogy legyél modell alkat

Legyen már akaratod hozzá hogy gyönyörű legyél

Aztán meg jönnek cikkek Rubint Réka drága férjétől hogy a nők tehetnek a válások nagy százalékáról mert nem Barbi babák

Kérdem én mikor van egy átlag nőnek ideje magára és mennyi esetleg pénze hogy mindent megtegyen magáért?(Vagy úgy nagy általánosságban mennyí pénzel támogatják feleségük szépítkezését.

Mennyít vigyázznak a gyerekre hogy edző terembe járhasson esetleg úszni?)

Tudod néha van hogy megkérdezem magamtól vajon az efféle hőzöngő kritikus pasasok magukkal szemben is ilyen magasra teszik a lécet?

Attól hogy a nadrágban más van még ők is maradhatnának a földön

Tudom van ritka kivétel tőlük bocsánat!

Érdemes ezeknek a pasinak gyereket szülni?.

Nem akarlak elkeseríteni egy ilyen férfi SOHA nem változik

Én a helyedben akkor mikor nem is számít rá társaságban tennék megjegyzést valamelyik kényes pontjára hogy érezze a viszont törődést.Mert úgyan azt hiszik ők tökéletesek de a valóság mindenkinek van gyenge pontja.

2022. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nem, nem mindenhol van így. Akiket én ismerek gyerekes pároknál a férj besegít otthon, így az anyukának van ideje magára hétköznap is 2x, 3x egy órát hetvégén meg együttes erővel tesznek a boldogulásukért. És eszükbe nem jutna ilyen bunkó, sértegető megjegyzéseket tenni. Mondjuk ők alapból kedves emberek másokkal is, nemcsak a számukra egyik legfontosabb emberrel a vilagon...

Na mindegy. Ha nálatok már ez a helyzet, tanácsolom, hogy beszéld meg a ferjeddel, hogy segítsen be bizonyos dolgokba és te akkor tudsz foglalkozni magaddal. Neki is, neked is, a kapcsolatotoknak és nem utolsó sorban a gyereknek/családnak is jót tesz, ha békesség, egészség és szeretet van. Mindenki csak nyerhet rajta, ezt add a tudatára.

2022. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!