Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nem vállal fel a párom?

Figyelt kérdés
20K követője van, úgymond ismertebb ember. Nem a hátán akarok ismertséget szerezni, nincs nyilvános profilom,nem szeretném, hogy idegenek kövessenek be. 1 éve vagyok a barátnője. Az utcán simán sétál velem kézen fogva, Instás képekről viszont levág. Állítja, hogy ezt az én érdekemben teszi, nem akar támadási felületet, maradhassak civil, ne mutogassanak utánunk az utcán, boltban.
2022. márc. 30. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Meg is válaszolta. Hogy ez most igaz-e vagy sem, azt neked kellene érezned.
2022. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem igaza van. A te eleted lesz egszerubb attol, ha kisebb nyilvanossagot kapsz.
2022. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
20.000 követő édes kevés a ami világban ahhoz, hogy valaki "ismertebb" legyen. Ennyi követőt egy egyszerű trash összeránt bármely platformon.
2022. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A te érdekedben teszi, oké. De én azt gondolom, hogy a te felelősséged eldönteni, hogy vállalod-e, hogy felismernek, stb. Nyilván ha te kérnéd, hogy ne mutogasson, akkor oké, de ha te erre rábólintasz, akkor nem értem miért ne vállalhatna. 20k amúgy se egy hatalmas szám mostanra.
2022. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem influencer,nem reklámoz semmit.
2022. márc. 30. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
vannak beteg emberek is a követők között, jobb távol maradni tőlük
2022. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős ez a duma. Téged akarlak védeni, ahaaa... Tudod, mi volt az igazság? Azért nem vállalt fel, mert az exének könyörgött végig, hogy fogadja vissza, illetve mellettem más női voltak. Ő is ismertnek hiszi magát. Valójában csak egy borsodi sz.. rházi, aki apu pénzén kiadatott valami harmadosztályú firkálmányt,most meg szétissza a sötét agyát,hogy elviselje, mennyi hitelt vett fel az újabb ponyvájára.

Erről ennyit, de neked kell érezned...

2022. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis naiv...
2022. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!