Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudhatnám meg? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikkki95 kérdése:

Hogy tudhatnám meg? Szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe szerelmes vagyok, de nem tudom, hogy én bejövök-e neki. Meg szeretném ezt tudni, de félek megkérdezni, és félek a barátságunk is tönkremenne. A "jeleket" nem veszem észre. Szeretnétek valamit tudni, írjatok, és kérlek segítsetek!

Már szilveszter óta ismerem. Nagyon jóba vagyunk, akármi van felhívom, és segít, ha tud. Jól elvagyunk, van amikor egész délután-este beszélgetünk. Egy busszal járunk suliba, reggelente. Mindig érdeklődik felőlem.

Már nagyon sokszor megölelt, búcsúzáskor mindig puszit adunk egymásnak.

Én 15 éves vagyok, Ő 17.


2010. szept. 14. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy tényleg szereted akkor mindenképp szakíts rá időt hogy beszélj vele :P De ne valamelyik barátnődet küldd oda hanem te beszélj vele négyszemközt őszintén ha 17 éves akkor értékelni foglya mivel akkor gondolom valamennyire érett :D ha megölel meg segít amiben tud akkor biztos be jössz neki hanem is szerelmes beléd , de szerintem valamilyen szinten kötődik. Volt egy ugyanilyen nagyon jó haverom és ő is segített amiben tudott .

ő is odafigyelt rám , és egyszer kaptam egy sms t h járni akar .:D Persze akkor már pasim volt és így a pasimat választottam ez 11 hónapja volt :D

de az a lényeg hogy ha beszélsz vele nem veszítesz vele semmit és legalább megtudod azt ami érdekel :D Ha nem akar tőled semmit akkor mondd h ettől függetlenül legyetek barátok ugyanis akkor már hiába is tepernél .

de mindenképpen te beszélj vele!! négyszemközt !!

2010. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyeld a jeleket, amiket feléd mutat... Hogy néz rád, hogy mosolyog rád... Csak vigyázz, ne azt lásd meg amit látni akarsz... És ha már majdnem biztos vagy a dolgodban egy félresikerült szájra puszitól nem lesz baja senkinek:)
2010. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Jöhetnek még!

2010. szept. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!