Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy szex előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy szex előtt semmi előjáték nincs, csak betesszük, kivesszük és jónapot?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, nálatok normális.
2022. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért kérdés?Nálad nem alap ,hogy ez nem normális?Ja ez nem a tini kategória!!!!
2022. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a férjem pont ezt csinálta már a házasság megromlásakor, jövő hónapban válok :(
2022. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Előjáték mindig van csak időbeli eltérések vannak. Pl. valakinek elég az is ha megcsókolják a nyakát, levetkőztetik és már készen áll az aktusra. Másnak elnyújtott előjáték szükséges. A faroknak állnia kell, a puncinak meg tocsognia. Anélkül ki az a marha aki betuszkolja?!
2022. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

#4

Van olyan, hidd el ;)

2022. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem addig nem teszi be amíg száraz vagyok szóval nekem nem normális. Le is rúgnám a heréjét, aztán meglátjuk utána mennyi kedve lenne a száraz vaginámba tuszkolni. Ja semennyi mert fél hatot mutatna azonnal😂.
2022. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Mit teszünk be és kinek köszönünk (jónapot?) jó napot ?

Mi köze van mind ehhez az előjátéknak meg a szexnek?

2022. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Valahol biztos hogy normális, de személy szerint az én nemi életemben sosem lesz az.

Nem is ajánlanám senkinek.

2022. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Van az a gyors menet, mikor spontán egymásnak esnek a felek. Akkor akár normális is lehet.

De egyébként nem.

2022. ápr. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sokszor szokott olyan lenni, mert borzasztó könnyen beindulok egy csoktol is, nyilván rendesen nedvesedek is tőle. De ha éppen úgy szeretném, természetesen előjáték is lehetséges, de már egy csóktol annyira be szoktam gerjedni, hogy egyből szeretném magát a szexet is.


23N

2022. ápr. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!