Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy pár találkozás után megfojt a kötődésével?

Figyelt kérdés

Egy vonzó, sportos férfiről van szó, akivel egyszer már megszakítottam a kapcsolatot, mert mindketten akkor másztunk ki egy-egy korábbi történetből és nagyon a múltban éltünk még, nem tudtunk úgy nyitni, de az érzések megvoltak.

Alig egy hete megkerestem újra, de lehet, hiba volt …

Azt gondoltam, szépen lassan újra tudjuk indítani kettőnk dolgát, de ő nagyon sietősre veszi és picit megijedtem tőle, hogy rám telepszik. Szerinte mi már kapcsolatban vagyunk, előre szeretne egy csomó programot betervezni, lefixálni, meg összeköltözésről beszél. Szépen elmondtam neki, hogy ez nekem nem tetszik így, haladjunk lassan, a szabadságom fontos, azt nem adom fel, de persze érzelmeim vannak felé.

A gond az, hogy ilyenkor már sértődöttebben kommunikál/ír utána. Nem tinédzserek vagyunk már rég, egy felnőtt embertől pedig elvárható lenne, hogy ezt megértse és normálisan kezelje.


2022. márc. 31. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Mire volt jó ez az “újrakezdés”, mondd ohh humanoid teremtmény, mégis mit vártál ettől?


Jelenleg semmivel sem különb a realitás érzékelésed, mint neki…

2022. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Miért ne lehetne újrakezdeni???

2022. ápr. 1. 01:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert elsőre sem működött állításod szerint.
2022. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Le kellett zárni a múltat, ez árnyékolta be …
2022. ápr. 1. 02:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor azért nem, most meg ezért nem. Mit nem értesz ezen? Sehogy se jó neked, de mégis kéne??
2022. ápr. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy játszma. Rád erőlteti a saját tempóját, aztán ha kiszabod a határt, besértődik.

Hagyd! Ez nem felnőtt. Sosem fog felnőttként kommunikàlni, azt se érti, amit mondani akarsz neki.

2022. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Rendben és köszönöm

2022. ápr. 1. 09:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem láttuk a kommunikációtokat, de neki is írtál a szabadságodról? Mert el tudom képzelni, hogy tényleg sértő volt. Vagy az is lehet, hogy visszavett, ahogy kérted tőle és ezt éled meg sértődöttségnek.


Legközelebb azt írd, hogy “nekem kicsit gyors a tempó szívesebben haladnék lassabban, hogy az összejövésünk minden fázisát ki tudjam élvezni”.

2022. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Igen, igazad lehet és köszi.


Elég erősen fogalmaztam, hogy én nem adom a szabadságomat, szabad nő vagyok stb.

Másrészt meg mondta is, hogy visszavett, mert óvatos még.

2022. ápr. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!