Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felidegesit és azután hív meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felidegesit és azután hív meg valahova és ömleng. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Meghazudtol veszekszünk nem hagy dolgozni. Idegesít.

Ezután meg kiakad azon hogy elment a kedvem nem akarok este menni vele sehova.

És kiakad azon hogy ő ezek utan azt mondja szeret és hogy én képtelen vagyok neki visszamondani meg normalisan mondani.


Hogyan kezeljem le?

1.ne idegesitsen fel azzal hogy meghazudtol

2.hagyjon békén dolgozni (szellemi)

3.ne várja mar ezek után hogy jópofizzak vele mikor 200 as a vérnyomásom

4. Ne erőltesse hogy enni kelljen ezek után vele szórakozni kikapcsolódni amikor semmi kedvem, es ne legyen ebből újabb balhé


Szinte azokása az hogy balhé kőzepén ill után invitál el valahiva és ömleng.

Mintha rajtam vezetné le a feszkóját, mint egy boxzsákon, es mintha attol lenne jobb kedve hogy sikerült felidegesítenie. Ezt persze tagadja.


2022. ápr. 1. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezt előbb utóbb meg fogod unni, és mivel tiszteled magad annyira... kilépsz a kapcsolatból... Neked nem társad van, hanem valami férfi/gyerek egyveleged...


29/F

2022. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a retket kukáznám (de amúgy össze se jönnék egy ilyennel).

De ha valaki kapcsolatfüggő, vagy bármi más ok miatt nem opció az azonnali szakítás, az vegye be a lesz.rom tablettát, tudományos nevén Szürke szikla technika, és ignorálja, tegyen úgy mintha nem is hallaná, és akkor garantáltan abbahagyja a hülyeségeit. Levegőnek kell nézni az ilyet amikor rájön az ötperc. Mondja csak, meg se kell hallani. Minimum otthagyni a szobában, de haladók el is mennek valahova egy szó nélkül. Aztán dühöngjön egyedül 🤷

2022. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem hallottam még a tudományos nevéről. Köszi hogy leírtad kettes.
2022. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én is azt gondolom, mint az első. Ezt előbb-utóbb meg fogod unni, csak nem mindegy, hány évet pazarolsz rá az életedből.
2022. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
1-2 kombója: ha dolgozol, dolgozz. Ne foglalkozz vele.
2022. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
L apat
2022. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!