Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnyát mondta a pasimra mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyát mondta a pasimra mert felidegesített! Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

Főzőcskéztünk a pasimmal a konyhában, amikor rám nézett és megkérdezte mi bajom. Mondom semmi. 5 perc eltelt és megint: Mi bajod? Mondom semmi. 5 perc múlva megint: mi bajod? Mondom SEMMI. Bementem a szobába, erre utánam jött, hogy miért jöttél be a szobába, mi a baj? Mondom semmi, a ruhámat átvenni jöttem be. Oké.

Kimentem hozzá, erre megint, hogy én biztos akarok főzőcskézni? Vagy van valami baj, amit elakarok neki mondani? Erre ordítva kitört belőlem, hogy hagyjon már békén, és csúnya jelzőkkel illettem. Mondom minek kell az embert idegesíteni, ha semmi baja? 20x elmondtam, hogy nincs bajom, ő meg nem érti meg. Erre fogta a fakanalat, ledobta a földre és elviharzott.

Én sose voltam kiabálós, de semmi bajom nem volt, tök jól elkezdtük a főzőcskézést, erre 20x megkérdezte, mi a bajom.

Azóta vérig van sértve, hogy én hogy beszélhettem vele így. Tényleg nem kellett volna, de elborult az agyam, hiába kértem bocsánatot, vérig van sértve.


2018. júl. 25. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana, ha leírnád, hogy milyen csúnya jelzőkről van szó.


Tényleg végletekig irritáló szokás ez a "Mi a baj? Mi a baj? Mi a baj? Mi a baj? Mi a baj?", de ha pl hozzávágtad, hogy reméled meghal, az azért túlzás. Egy "ne legyél már idegesítő b...ki" talán nem.

2018. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb találj ki valamit, mondjuk reggel savanyú volt a tej és azóta kavarog a gyomrod, vagy hogy az a bajom, hogy állandóan kérdezgetsz, mostanában nem tudsz kielégíteni, vagy reggel kihullott 10 hajszálad...


Amúgy tényleg mit mondtál?

Lehet, hogy értetlen a lelkem, vagy tényleg volt min megsértődnie, de lehet, hogy visszamaradott.

2018. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Tudjátok lányok, amikor azt mondjuk, hogy mi a baj, akkor azt is mondhatnánk, hogy úgy látom drágám, most máshogyan viselkedsz, ahogyan szoktál és ennek érdekel az oka. Na ha ezt mondja 20szor bele is daráló a kajába. :D. A helyedben lehet azt mondtam volna, hogy baj nincs, csak olyan jó ez a pillanat, kicsit elméláztam rajta. Már ha ez az ok, ha még más, akkor mást mondok.

32/f

2018. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az van, hogy ha a párom megkérdezi, mi a bajom, vagy biztos akarom-e ezt csinálni, általában visszakérdezek, hogy mi alapján merült fel benne a kérdés. És kb. 3 perc alatt tisztázzuk az egészet, mert ő elmondja, mit látott rajtam, én meg elmondom, hogy az valójában mi volt. Gondolom a te "pasid" se viccből kérdezgetett folyamatosan, a viselkedésed azt sugallta számára, hogy valami nem oké. Ha ezt nem beszélitek meg, akkor abból persze, hogy az lesz, hogy mindketten feszültté váltok. A párod azért, mert azt gondolja, hogy eltitkolod a bajodat, te meg azért, mert a párod azt hiszi, hogy bajod van, mikor nem. Egy kis önkritikát is érdemes gyakorolni, hogy vajon mivel váltottad ki ezt az ő részéről.
2018. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha velem így ordítottak volna-az ok lényegtelen-én csendben letettem volna ami a kezembe van, és intenék egy pápá-t.
2018. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden elemében gyerekesen kezeltétek a helyzetet. Mindketten. Azonnal belementél a hülye játszmába, ahelyett, hogy megbeszéltétek volna. Miért gondolta, hogy bajod van, plédálul?



>hiába kértem bocsánatot, vérig van sértve.

>Jogosan akadt ki?


Ez is abszolút gyerekes. Kit érdekel, hogy jogos-e? Ha mi itt meggyőzünk téged, hogy nem jogos, akkor odaállítasz elá ás közlöd vele, hogy nem volt jogos? Mit old ez meg?

És a bocsánatkérés hogyan oldja meg a problémát, min változtat?

Ebből is látszik, hogy mennyire infantilis módon álltok hozzá a kommunikációhoz.

2018. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki pontosan, hogy iszonyatosan buta, gyerekes még, ha egyszer azt mondom, hogy nincs bajom, az azt jelenti, és elég lassú a felfogása, hogy ezt nem képes megérteni, és nem egy óvodással akarok együtt lenni hanem egy férfivel.

Tudom, hogy rosszul reagáltam le, azért kértem bocsánatot. Rengeteg ilyen volt már, hogy ültünk az ágyon, és az volt a kérdése, mi bajom. Akkor mint valamelyik válaszadó tanácsolta, higgadtan megkérdeztem, hogy miből gondolja ezt. De a 25. ilyen esetben már kifakadtam. Abból gondolta, utólag elmondta, hogy nem röhögcséltem mindenen, hanem ásítoztam.

2018. júl. 25. 12:58
 8/20 anonim ***** válasza:
2%

Így lenne korrekt:


"Csúnyát mondtam a pasimra, mert felidegesítettem magam!"


Ugyanis a te érzelmi életed minōsége mindig a te felelōsséged.Mindenkit érnek impulzusok, és mindenki megválogathatja azt, hogy miképpen reagál rájuk.


Neked az önuralmadon lenne célszerū dolgoznod, mert egyáltalán nem vagy tudatos.

2018. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

A baj az, hogy nem voltunk ott. Van egy olyan hangsúlyban előadott "semmi", ami rosszabb, mint bármi. Anyám kedvence volt ez.


Van az a "semmi", ami a "most azt mondom semmi, de TUDNOD KELLENE"... Na ja...

2018. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus rosszkor, rossz szituációban, rossz reakció... Beszéljétek meg lépjek túl rajta mielőbb. Hidd el ő is meg fog nyugodni, hogyha valami épkézláb, érthető magyarázatot adsz ilyenkor...
2018. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!