Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a gonosz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a gonosz, ha visszaszóltam neki?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta nincsenek saját gondolataim, és hogy mindenben a nagyokos anyámra hallgatok. Pedig ez nincs így. Ő csak azt akarta, hogy költözzek közel a szüleihez, és megfogadtam a tanácsát. Erre mondtam neki menjen a francba. Már előtte többször is megsértett engem, és most ez így kijött belőlem. Mondta már rám, hogy lusta vagyok, nem vagyok képes semmire, meg hogy olyan vagyok, mint a k...va exei. Erre felháborodott, hogy ő sosem viselkedik velem így, meg legyek jó hozzá. Mondtam neki hogy szakítsunk akkor, erre azt kérdezte, hogy elmebeteg vagyok-e.
2022. ápr. 1. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hat elég egyértelmű hogy az vagy. Ne haragudj, de egy ilyen idiotaval összejöttel, most le állsz vele vitatkozni…szerinted ez normális ?
2022. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyikotok sem normalis.
2022. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti szeretitek egymást?
2022. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt.
2022. ápr. 1. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
:)
2022. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bántalmazó ember, bántalmazó, autoritason alapuló kapcsolat. Te pedig nem szereted, csak függő vagy, mint más a drogtól.
2022. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valoban szerelemnek kell hivni azt, hogy a kutyajakent banik veled. Ja nem, a kutyussal szebben banik.
2022. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire bántalmazó kapcsolatban benne marad nem feltétlen elmebeteg, de lelki beteg. Nem szereted, hanem kapcsolatfüggő vagy, vagy nem mersz kilépni, mert semmi önbecsülésed, lelkileg meg lettél nyomorítva.
2022. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!