Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gonosz ember lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz ember lennék, hogy ilyen megnyilvánulásaim vannak?

Figyelt kérdés

Van egy gazdag férjem!

2 kis gyerekkel mentem hozzá!

Van egy közös gyerkünk!

3 éve vagyunk együtt!


Van egy gazdag zsugori idős apja, akinek van pénze de a gyerekinek nem ad.

2 lány van a párom testéve, mindkettőnek a férje börtönben van, de apósom nem támogatja semmivel a két lányát, a párom lájta el.


Van egy 55 éves bátya a férjemnek aki nyugdija ment.

Egesz eletebe nem keresett semmit, van egy velem egy idos lanya 25 es egy fiam 23.

És most a parom felkarolta x milliot adott neki, betársult a férjem vàllalkozasaba, de ő 1 ft nem tett semmibe.

Magyarul segiti a ferjem a battyat!!!



Na most en egy kozel kelet csaladba kerultem be külfölde ingazok x orszag es magyarorszag kozott.


A parom ket gyerket 4 evig a verszerinti anya nem nezte semmibe. Bejaronok segitsegevel es az en segisegmmel nevelodnek 3 evig!!!

Na most jöhetnek hatulrol hogy a keleti nepek nem adjak a noknek a gyereket errol szo sincs.

A parom adta volna de nem alkalmas a nevelesre mert nics penze+ jó madzsag a kis csaj!!!!


Kamu fb profilolbol bejeloltem es lattam minsig csak a diszko, a cigeretta, ilyen buli olyan buli.

A gyerkei meg idegen mostohaanyaval es bejaronokkel.


Na most a paromnak kilanyitottam hogy x eve a volt asszonyka nem csinalt semmit csak bulizott nevelje a ket z@bijat.


A battya meg 55 evsen eljen meg a nyugdijabol minek segite 25 es 23 eves unoka rokonokat.


Az onokahuganak miden honapban 250. ezeret fizette az egyetemet 5 even keresztül.


És én meg mar nem akarok háztartasbeli lenni mert a gyerekemet bölcsibe akarom adni.

Sajat vallakozast szeretnek. Engem is kene segitseni hogy otthon magyarba legyen barmim akar egy cukraszdam kavezom.


Es erre az valasz jott, jo segit de én szívtelen gonosz lany vagyok akit csak a penz erdekel.


Nem erdekel a penz csak az erdekes az apja nem.segiti a sajat unokait meg a fiat . A parom.meg.mindent.


2020. aug. 6. 21:23
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok hiba miatt gyerek miatt rohantam az írásaal!!!!
2020. aug. 6. 21:27
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés.
2020. aug. 6. 21:42
 3/40 anonim válasza:
100%

Tudom hogy ez nem lesz túl hasznos de....

1. Miért írtad hogy nem kamu?

2. Ha nem kamu, miért van ennyi felkiáltójel....?

2020. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi van...? Most akkor ki a párod és ki a férjed és micsoda...?
2020. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 acelsziv ***** válasza:
94%
Belebonyolódtál a kamuzásba. Máskor bazudj jobbat
2020. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg a pénz érdekel, röviden ennyi lenne a válaszom.
2020. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt érti, azt felterjesztem Nobel-díjra! :-D
2020. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
93%

itt a pénzéhes ribi te vagy

ennyi

2020. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Már azt hittem megvan, de a volt asszonykás sornál én is elvesztettem a fonalat.
2020. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
96%
Először írni kell megtanulni, aztán vállalkozást nyitni.
2020. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!