Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek?Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval kezdem ott,hogy szeretem a férjem ebbe nem kételkedek.Nem rég született egy gyermekünk.Előtte is voltak párkapcsolati problémáink,de szülés után mégtöbb.Én pl nem kívánom őt!Szeretem tényleg nagyon!Ha mondjuk megfogja a fenekem vagy a mellem rendesen rosszul leszek,szex se volt azóta.Nem tudom megmondani a miértjét.Igazából jó pár kg-ot le kéne adni magunkról mert felszaladt jó pár kg de nem csak ez az oka sőt nem ez az oka ennek.És ami nagyon felőről engem az az,hogy mielőtt vele össze jöttem volt egy srác nekem alakúlóba na most eszembe jutott és rá gondolok,hogy mért nem jöttem vele össze milyen lett volna vele.Vagy anno tetszett nekem nagyon egy srác rajta is járt az eszem és nem tudom miért ez ilyen kapuzárási pánik lenne nő létemre vagy nem tudom de borzasztóan érzem magam emiatt.Néha azon gondolkodok,hogy kéne egy hét amikor szünetet tartunk és ő is azzal lenne akivel szeretne meg én is.Persze nyílván nem menne bele,meg én se csak értitek na.Nekem ő volt az első akivel lefeküdtem.És szerettem vele a szexet de most valamiért egyátalán nem jó,de szeretném helyre tenni a dolgokat magamba csak nem tudom hogyan.Volt valaki hasonló helyzetbe?
2022. ápr. 3. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan így vagyok! Ha gondolod îrj rám!
2022. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettőtökön segítek :)
2022. ápr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok no a szules utan a szoptatasi idoben nem kivanja a szexet. Egyfelol a szoptetes masfelol a 24 oras keszenlet miatt a baba korul.


Beszelj vedonovel vagy szakorvossal.

2022. ápr. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!