Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak egy csaj legyek a listáján a többi között? Hanem én többet jelentsek számára?

Figyelt kérdés

van egy srác, 1hónapja ismerem és randizgatunk... még nem csókolt meg.

most irta msnen hogy nagyon izgul mikor velem van, de eddig mindig igyvolt amikor összeakart jönni egy csajjal.

nekem ez rosszul esett, ottis hagytam msnen.

most meg magyarázkodik.

én nem akarok tömeg ember lenni neki, h "ezis megvolt, kipipálhatom" Értitek? Nem akarok csak egy csaj lenni a sok közül akikkel eddig kavart. Bár ebből megitélve nem nagyon tud csajozni:D

a baj csak az, hogy ugyérzem kezdek belezúgni:(


2011. márc. 14. 22:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Elcsépelt dolog, de így van: légy elérhetetlen, tégy úgy mintha nem érdekelne. Persze közben apró morzsákkal tartsd fenn az érdeklődését. Így vagy le fog szállni rólad, vagy beléd zúg...
2011. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos fogalmam nincs, hogy mit tehetnél, de átérzem a helyzeted.Nem akarom azt mondani, hogy felejtsd el a srácot, bár lehet, hogy aztkéne.
2011. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
hűha. irnál konkrét példákat:)????
2011. márc. 14. 22:48
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Elsőnek:Ezt hogy kell?Mármint úgy tenni, mintha nem érdekelne, közben azért mégis?
2011. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
22:48as hát az már nemfog menni:(
2011. márc. 14. 22:49
 6/29 hippolita ***** válasza:
74%
Az első véleményét erősítem, ne szolgáld fel magad tálcán.
2011. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

oké, nem szolgálom...

de mi számit felszolgálásnak??? alapból 1 suliba járunk...mit kéne tennem??? ha egyszer nekemis jó vele nem tehetek ugy mintha nem érdekelne:( mert az nekem fáj

EZÉRT MONDOM H IRJATOK KONKRÉT TIPPET

2011. márc. 14. 22:50
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Félre kéne tenni ezt az ostoba büszkeséget és engedni az érzéseknek. Amíg szeret téged nem leszel "egy a sok közül", amikor viszont már nem szeret akkor úgy is az leszel bár mit csinálsz mivel te tényleg csak egy vagy a sok közül! Ilyen egyszerű. Csak addig vagy különleges a párod vagy az udvarlód számára amíg szeret téged és érdekled őt. Aztán már egyáltalán nem!
2011. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

jó akkor ugy teszem fel a kérdést:

MIBŐL TUDHATOM HOGY KOMOLYAK-E A SZÁNDÉKAI VELEM KAPCSOLATBAN????

2011. márc. 14. 22:52
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Ez meg annyira közhelyes gondolkozás, hogy "légy elérhetetlen ,de mégis mindig tartsd fent a vonzalmat"

Tudod mikor érdekelne engem egy ilyen lány? Soha! Viszont tudod, hogy eddig hány lány csinálta velem ezt ? Egy sem! És miért? Mert látják rajtam, hogy én nem az a fajta fiú vagyok akivel ezt be lehet játszani. Tehát ha ezt tanácsoljátok egy olyan lánynak, aki alapvetően nem ilyen akkor ő meg fogja próbálni és csak ront a helyzeten és hoppon marad...



Ui.:Rajongani a lányok/nők tudnak! A fiúk/férfiak nem csinálnak ilyesmit csak 12 éves korukig!

2011. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!