Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévõ legyek? Ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévõ legyek? Ugyanaz a munkahelyünk, nagyon jó viszonyban vagyunk ami már a többi kollegának is feltünt, többen is azt kérdik együtt vagyunk-e

Figyelt kérdés

Munkaprogramon kívül is folyton beszélünk, el tudnám vele képzelni hosszútávon is, meg szerintem o is velem, teljesen oda van értem. Viszont a bökkenö az, hogy 4 évvel fiatalabb mint én, nem tudom mitévõ legyek. Tudom a kor csak egy szám, de mégis akárhányszor „kettönkre“ gondolok vagy megprobálom elképzelni mindig erre jutok.

27 nõ, õ meg 23 lesz hamarosan



2021. aug. 1. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez a pár év korkülönbség nem túl sok. Az én párom is 23, én meg 26 vagyok. Viszont arra számíts, hogy egy 23 éves fiú még szerintem sokkal komolytalanabb, mint te nőként 27 évesen.
2021. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Világéletben velem egyidős, vagy 3-4-5 évvel fiatalabb párjaim voltak. Belértve 2 férjet is.


Ez nem kellene, hogy visszatartson. Nincs rátok írva.


40/N

2021. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beszélgettek, akkor eszedbe jut? Zavaró ez bármilyen téren? Szerintem nem.

Szerintem inkább egy ilyen mit szólnak az emberek jellegű félelem van benned. Ami meg felesleges. A kutya nem látja, hogy hány évesek vagytok.

Szomorú lenne, ha azért hagynád elmenni a lehetőséget, mert picit fiatalabb, miközben ennek semmi jelentősége.

Viszont gondolj bele, hogy ha elutasítod, ő nem fog örökké utánad epekedni. Majd nézheted, ahogy összejön mással.

2021. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha nem működik, akkor utána nehéz lesz egy munka dolgozni...Sajnos ezt is érdemes átgondolni.
2021. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
En kihagynam kerdezo. Lasd #4.
2021. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Ha vele vagyok egyáltalán nem jut eszembe a kora, viszont munkán kívül nem találkoztunk még, lehet ott zavarna.


Sajnos ez mindig egy dilemma, a munkahelyi kapcsolatok esetén.


Mindenkinek ment a zöld kezecske

2021. aug. 3. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen ismertem meg a feleségemet, az előző barátnőimet pedig nem. A feleségem tett eddig a legboldogabbá (nem véletlenül a feleségem :), szóval ha amiatt nem udvarlok neki anno, mert kolléganőm, akkor a mai napig gyötrődnék a "mi lett volna, ha" gondolattal.


Engem ez nem tartana vissza. A korkülönbség lehet gond, de minden 23 éves férfi más, lehet, hogy ő már elég komoly hozzád.

Egy/két/sok randit megér a dolog szerintem.

2021. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!