Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy egy tündéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy egy tündéri pár mellett hiányérzetetek volt?

Figyelt kérdés
Olyan gondban vagyok. Van egy tündéri barátom, akiről mindig is tudtam, hogy remek ember, és remek, hogy rátaláltam. De valahogy folyton hiányérzetem van, és úgy érzem, hogy nem én vagyok mellé való. Húzom-nyúzom a helyzetet, győzködöm magamat, hogy de igen, maradjak, mert ilyen jó srácot nem fogok találni még egyet. Nem is akarom megbántani, mert annyira belém van habarodva. Mindig áradozik, hogy ennél jobb nem is lehetne a kapcsolatunk. De én nem így érzem. Nem tudom mit tegyek. Próbálom vele lekommunikálni, ha valami bajom van, de kezdek kételkedni benne, hogy ez segítene bármin is. Mert nagyjából több téren is az a helyzet, hogy ő megtesz mindent, ami tőle telik, nálam viszont nem váltja ki a boldogságot, elégedettséget. Értem itt az együttléteket is. Olyan, mintha mondjuk ebédre mindig zabkását kapnék. Voltatok már ilyen helyzetben?

2022. ápr. 4. 09:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Én adtak már ilyen kaocsolatnak esélyt.

A barátom megbizhato volt, velem volt joban rosszban mindenben segitett nekem, szeretett, mindenki elott kifejezte ezt, mindenhiva vitt magával, bejáratott voot az egesz kapcsolat, haladtunk fejlődtünk előre stb

De részemről sem szerelem, sem kémia nem volt, de szexeltem vele mindig.


Adtam magunknak eselyt egy tökéletes kapcsolatra mert ilyet ugysem találok alapon(amiben igazam is van).


Kerek 1 év múlva, hogy MÉG mindig nem éreztem semmit, még mindig nem voltam szerelmes, en rájöttem hogy nekem ez nem fog menni. Baratnőim vannak így a férjükkel/párjaikkal hogy csak mert jó apa és jó férj, de szerelem kanyarban. Mint férfi meg nulla nekik. De megbecsulik es igy bnőimnek hosszu távu 8-10 és több éves kapcsolatai vannak, nálam meg mindig csak jonnek mennek a pasik.


És 1 év mulva rájöttem arra nekem az nem megy mint a baratnőimnek. Szerelem kémia nélkul lenni egyutt valakivel csak mert rendes.

Leultem a párommal beszélni hogy en elköltözöm. Es kesz.



Azota sem volt ilyen férfi az eletemben akivek vállvetve haladnék előre, vagy aki eljegyezne gyerek családot akarna, azota is pár éves kapcsolatokban vagyok, de ma már tudom hogy max 1 évig birok ki egy jóembert csak. Ilyen alapon csak, hogy meg kell becsüljem, nem vagyok képes tovább maradni egy kapcsolatban.

2022. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
*én adtam már esélyt
2022. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Ja és 1 év mulva nemhogy szerelem kémia vagy bármi kialakult volna bennem, ehelyett homlokegyenest az ellenkezője alakult ki. Elkezdett zavarni már az is hogy levegőt vesz, taszított az egesz ember. Amire amugy okom sem volt, de ez jött. Nem is bírtam már vele maradni.

1.

2022. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Azert kémiának kene lennie. Ha kémia van de úgy érzed, nem vagy szerelmes bele annak ellenére, hogy jó ember és jó vele a kapcsolat, akkor valószínűleg te is a hullámzó és kiszámíthatatlan kapcsolatokat szereted, mert rosszul kötődsz.
2022. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
4# nem. Azt tanultam meg inkább, hogy kémia nélkul nem kell belemenni semmibe.
2022. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ezt mondom. Hogy kémiának kell lennie, aztán kellnosszejonni vele.

De ha van kemia és rendesen bánik veled, akkor nem a sraccal van a baj, hanem azzal, hogy rosszul kötődsz és azokat a kapcsolatokat preferalod, ahol mindig aggódni neg bizonytalankodni kell, mert így érzed “hevesnek”.

2022. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Klasszik bluepill. No more mr nice guy.
2022. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
Noknek a seggfej alfahim kell, aztan lehet nyigni h osszevissza kural.
2022. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Csak a drama.
2022. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, és nagyon nem működött, amikor nem volt kémia. Mocskosnak éreztem mnagam minden érintés után, véresre dörgölzem a bőröm a zuhany alatt. Taszított minden érintésük, az összes lelkierőm elő kellett venni, hogy elviseljem a szexet. Nem voltak kimondottan csúnya férfiak, csak nem vonzottak, de mert jó emberek, kaptak esélyt. Felesleges. Nem értették utána, mégis miért nem akarok többet, tovább, szomorúak lettek, ezért még nem érte meg. Furcsa, ők élvezték, vágták velem a szexet, észre sem vették semmit ebből a kémia-hiányából, tehát nem értem, ez hogy működik. Volt 3-4 ember, akikkel működött, tehát nem az van, hogy akkor minden férfi érintése taszít, de egy biztos: inkább egyedül halok meg, mint olyan mellett, akivel rossz testileg, rossz nekem az érintése.
2022. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!