Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy egy tündéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy egy tündéri pár mellett hiányérzetetek volt?

Figyelt kérdés
Olyan gondban vagyok. Van egy tündéri barátom, akiről mindig is tudtam, hogy remek ember, és remek, hogy rátaláltam. De valahogy folyton hiányérzetem van, és úgy érzem, hogy nem én vagyok mellé való. Húzom-nyúzom a helyzetet, győzködöm magamat, hogy de igen, maradjak, mert ilyen jó srácot nem fogok találni még egyet. Nem is akarom megbántani, mert annyira belém van habarodva. Mindig áradozik, hogy ennél jobb nem is lehetne a kapcsolatunk. De én nem így érzem. Nem tudom mit tegyek. Próbálom vele lekommunikálni, ha valami bajom van, de kezdek kételkedni benne, hogy ez segítene bármin is. Mert nagyjából több téren is az a helyzet, hogy ő megtesz mindent, ami tőle telik, nálam viszont nem váltja ki a boldogságot, elégedettséget. Értem itt az együttléteket is. Olyan, mintha mondjuk ebédre mindig zabkását kapnék. Voltatok már ilyen helyzetben?

2022. ápr. 4. 09:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

20

Veled értek egyet. Csak a társfüggők vagy kapcsolatfüggők maradnak benne egy rossz kapcsolatba. Aki a saját pszichéjét lerombolja a folyamatos megalkuvásban egy rossz kapcsolatban, az nem fejlődik, hanem visszafejlődik. Nem könnyű jó társat keresni, de annyira azért fontos vagyok önmagamnak, hogy nem maradok benne egy rossz kapcsolatban, csak azért, mert hú nehogy egyedül maradjak.

És nem, nem kell folyton újat keresni. Tudni kell egyedül is élni, ahogy a pszichológusok is mondják. Aki "jóban van önmagával" az tud igazán jó párkapcsolatot is kialakítani.

2022. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%

A kapcsolatfüggőség az megint más amikor vki csak azert marad benne hogy ne legyen egyedul.

Es megint más az ha vki azért marad benne, mert rémálom a társkeresés.

2022. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%

#22

Pont te mondod, aki a legnagyobb kapcsolatfüggő, te írsz ki minden héten vagy 6 kérdést a jelenlegi kapcsolatod miatt, mert hogy az milyen sz*r. Ha rémálom a társkeresés, akkor legyél egyedül. Ki kényszerít rá hogy rögtön másikat keress. Azért keresel mindjárt egy másikat, mert rettegsz attól, hogy egyedül legyél. Ezt kellene egy pszichológussal megbeszélned, hogy ez vajon miért van.

És nem kell leírnod, hogy egyszer már voltál egyedül, mert már az összes kérdésed alatt leírtad. Talán egyszer kibírtad, de azóta is sodródsz egyik sz*r kapcsolatból a másikba. Nem akarom belinkelni azt a kérdésedet ahol kifejtetted, hogy egyszerre voltál együtt az exeddel, de már ott volt az új (jelenlegi) pasid is. Erről ennyit.

2022. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35%

En nem vagyok kapcsolatfuggo. Voltam éveket is egyedul

De egy atlagembernek nem az a celja hogy egyedul éljen meg szexkapcsolatokban vagy alkalmikban


Ez nem kapcsolatfuggés egyaltalán ha az ember társat szeretne.

2022. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!