Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy egy tündéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy egy tündéri pár mellett hiányérzetetek volt?

Figyelt kérdés
Olyan gondban vagyok. Van egy tündéri barátom, akiről mindig is tudtam, hogy remek ember, és remek, hogy rátaláltam. De valahogy folyton hiányérzetem van, és úgy érzem, hogy nem én vagyok mellé való. Húzom-nyúzom a helyzetet, győzködöm magamat, hogy de igen, maradjak, mert ilyen jó srácot nem fogok találni még egyet. Nem is akarom megbántani, mert annyira belém van habarodva. Mindig áradozik, hogy ennél jobb nem is lehetne a kapcsolatunk. De én nem így érzem. Nem tudom mit tegyek. Próbálom vele lekommunikálni, ha valami bajom van, de kezdek kételkedni benne, hogy ez segítene bármin is. Mert nagyjából több téren is az a helyzet, hogy ő megtesz mindent, ami tőle telik, nálam viszont nem váltja ki a boldogságot, elégedettséget. Értem itt az együttléteket is. Olyan, mintha mondjuk ebédre mindig zabkását kapnék. Voltatok már ilyen helyzetben?

2022. ápr. 4. 09:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
8# nem mindenki pr.stitualt egy kapcsolatban, hogy amiert csendes rendes meg pénzt ad haza meg haszna van, akkor már jo is kapcsolatra.
2022. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Volt ilyen kapcsoaltom

Megcsaltam...... Vege lett a kapcsolatnak

Öszintén azota ennek jopar eve es tudom hiba volt nagy hiba


Szeresd ezt a jo embert mert lehet soha nem lesz még egy ilyen

Tanulj az en hibambol h ne 6 ev utan is ez jusson eszedbe mint nekem.....

2022. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ennyire kevés a normális férfi, hogy sokszor "kénytelenek" vagytok szinte nulla vonzalommal hosszabb ideig együtt lenni valakivel, és "elviselni" az érintését, hazudni neki ebben, csak hogy más téren jó legyen nektek? Komolyan ennyire siralmas a helyzet?

Én megkaptam már nemegyszer, hogy "hú, te ritka madár vagy!". Mondom miért? Mert önállóan tudok létezni, szeretek egyszerűbb kajákat csinálni, rendbe tartom magam, a lakásom, van stabil munkahelyem, jó viszonyt ápolok a családommal. Úgy ismerkedem, ha megvan a kölcsönös vonzalom, szimpátia. Kifejezem a tetszésem, de közös döntés legyen, bármibe is kezdünk, mert én úgy élvezem csak a másikkal való bárminemű együttlétet, ha a másik is élvezi. Ezenkívül nyitott vagyok bármilyen témára, szeretek más véleményeket is megismerni, mert úgy fejlődik a legjobban az ember.

Én ezeket alapdolgoknak tartom, persze elismerem, hogy nincs meg pont így mindenkinél, vagy mást preferál, de amennyit először látnak belőlem az kb ez, és azt hittem sokaknál hellyel-közel megvannak ezek a dolgok. De már sokadjára hallom ezt, hogy nem. Nagyon ritkának számítanak a fent felsorolt dolgok? Ennyire, hogy inkább vonzalommentes több éves kapcsolatot is fenntartanak, és választják a megjátszást, a hazugságot?

2022. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%

"Komolyan ennyire siralmas a helyzet?"


Igen az. Regizz nőként tarskerire pl es megtudod.

2022. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#14 Hallottam sztorikat, még menyasszonyom is mesélt, pedig pár napja volt fent társkeresőn, amikor megismerkedtünk, aztán pár nap után törölte is magát. De én komolyan nem értem. Vagy tényleg ennyire elkeserít embereket a sok gyökér, hogy már a vonzalom se érdekli őket, csak legyen normális? A férfiaknál meg fordtva van? Annyira nem állnak szóba velük, hogy ha akad egy vonzó nő, akkor nem érdekli őket a belső? Szörnyű lehet, szerencsére én kimaradtam ebből, tényleg csak akkor tudnám átérezni, ha regisztrálnék nőként társkeresőre...

13-as voltam

2022. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%

"szerencsére én kimaradtam ebből,"


Es sokan ezért is maradnak inkább a f.s kaocsolatukban, mert kinek hiányzik ez.

Rosszabb társat keresni mint egy rossz kapcsolat.

2022. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

16 ez nagy igazsàg sokan nem ismerik be!!

Nah meg a làngolò szerelem pàr hònap nagyon max egy év

Akkor folyton lehetne újat és újabbat keresni ennyi erövel?

2022. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%

"Rosszabb társat keresni mint egy rossz kapcsolat."


Sajnálom, ezt viszont nem tudom átérezni, alátámasztani. Én 20-26 éves koromig egyedül voltam. Nem bántam meg, inkább kerestem addig, meg magamat fejlesztettem. Aztán lett rossz kapcsolatom, de véget vetettem neki, és most megtaláltam a hozzám illőt. Megéri keresni, és magunkba, később a megfelelő kapcsolatba fektetni az energiát. Én azt mondom.

2022. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

"Megéri keresni, és magunkba, később a megfelelő kapcsolatba fektetni az energiát. Én azt mondom."


Én meg azt kb mint 17.


Az x edik ex után már elgondolkodik az ember kell e neki még mindig ujat es ujat keresnie meg vergodnie a társkereséssel ujra es ujra.

Egyre jobban lesz az idő előrehaladtával mindenki megalkuvóbb inkább, mintsem jobb ember.


Nem az egyén nem fejlodik, hanem a piac..

2022. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

Jó, akkor nekem megérte. Véletlenül sem akarom megszabni ki mit csinál, csak bemutatom a saját szemléletem, és azt, hogy egyedül és kapcsolatban is boldog tudtam lenni, és a személyes fejlődésem mindig elnyerte a jutalmát. És másnál is volt ilyen, aki meg megalkudott, az sose lett igazán boldog.

Összetett folyamat ez, elismerem, nehéz még csak belátni is, hogy lehetséges. A legtöbb embernek.

2022. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!