Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket letudnatok nyelni?

Figyelt kérdés

Próbálok nagyon rövid lenni, de le kell írnom minden fontost ami infó nektek hogy atlassatok normálisan a kapcsolatot, ne csak felületesen.

Szóval 3 éve vagyok együtt a párommal. Már az eleje döcögős volt. Letagadta hogy az exevel beszélget, pedig tény volt, feketén - fehéren.

Hamar jött hozzánk a baba, másfél év után, nem volt tervezett, de megtartottuk, mert vallaltuk a tetteinkert a felelősséget. Akkor még nem laktunk együtt, ez a dolog most azért fontos, mert mint utólag kiderült, miközbe én már várandós voltam, az összeköltözést tervezgettuk, ő meg mindig az exevel találkozgatott, persze csak haveri szinten. Sose fogom megtudni mik történtek akkor. (sajnos nem csak osszefutas volt az utcán, hanem lakásban is voltak fent, de állítólag sose kettesben.... Persze én is ezt mondanám). Mindent lenyeltem, mert kismama voltam, kiszolgalatott helyzetbe voltam illetve híztam benne nyilván hogy igazat is mond.

Menjuk tovább. Osszekoltoztunk 1 éve, megszületett a kisfiunk. A párom (aki azóta eljegyzett) mind a terhesség végén és a pár hónapos Babánk mellett szinte alig volt itthon. Élte ugyanúgy az életet mintha mi se történt volna, mint aki egyedülálló kb. Rengeteg veszekedés volt, kisebb, nagyobb. Nagyon jó volt így kihordani a terhesseget....

Amimt volt egy kis szabadideje munka után azonnal haverokhoz ment, biliardozni, pókerezni amihez nyilván alkohol is társult és sokszor (szinte mindig) úgy esett haza, hogy off volt...

Mostanában pedig az a baj hogy állandóan a hobbijanak el, szintén alig van itthon, nekem nem segít semmit, a kksfiunkat nem igazán látja el, ha adódik alkalom már itthon sincsen.

Emellett sajnos igénytelen is a számomra amit szintén nem tudtam összeköltözést előtt.

Van hogy 3 napig nem fürdik... Orrába durkal bárki előtt. Sokszor úgy érzem már direkt csinálja hogy idegesitsen.

Nagyon sokat veszekszunk úgy altalanossagban vagy épp feszko van, nem szólunk egymáshoz inkább. Van hogy egy hétig happy minden (nálunk ez nagyszo, máshol általános) de van olyan időszak amikor napi 3x össze-össze civakodunk.

Szuper így babazni.

Amugy pontosan tudom hogy szeret is, ragaszkodik hozzánk, hiszen mindig gondol rám, veszi nekem a nasikat, virágokat. Itthon ha jóba vagyunk bujik, ölel, szeret.

De sz apaság nem az erénye....

Mint aki utal velünk itthon lenni mindig megy, nem ul meg a fenekén. Régen is ilyen volt, de mostmar van egy fiunk nem érti meg.

A lakás az enyém.

1001x kértem már hogy menjen el senkinek nem kő ez 3unk közül ő mindig, állandóan megigeri hogy változtatni fog. 3 napig megy ez is, majd ugye lehull az álarc, ugye nem ez az igazi arca.

Nem költözik el, hiába kérem, szerinte idővel minden rendben lesz 3 éve vagyunk együtt, nem tudom mire várjunk még?!

Én nagyon nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, nem akarom hogy kisfiam ebbe nőjön fel, de nem megy cska ígérget. Ebből is látom hogy ragaszkodik hozzánk, meg án dolgokat.

Mit tennétek?

Nyelnetek neki ennyi minden után is még?

Vagy kirakatok?! De hogyan??


2022. ápr. 4. 13:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%

"de nem megy cska ígérget. Ebből is látom hogy ragaszkodik hozzánk, meg án dolgokat."

Ő ragaszkodik, mert van hol laknia, dicsekedhet, hogy családja van, stb.


De neked érdemes ilyen emberhez ragaszkodnod?

2022. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem. De én ezt tudom jól. Írtam hogy én már rég véget vetettem volna ennek de nem akar költözni.
2022. ápr. 4. 13:44
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Ezért kellene felelősségteljesen gyereket vállalni, nemcsak úgy bumm bele a közepébe.. Ez az egész kapcsolat több sebből vérzik, kezdve azzal, hogy jó eséllyel nem 1x csalt meg az exével, ennek ellenére te mégis szültél neki. Most erre mit lehet mondani? Ráadásul úgy, hogy együtt sem laktatok, azt sem tudtátok egyáltalán ti hosszútávon ki fogtok-e jönni, ha együtt éltek, hát még egy gyerekkel. Látható, hogy ő abszolút nem áll/t készen az apuka szerepre, nem véletlen lép le folyamatosan és alig foglalkozik veletek. Szerintem ennek a kapcsolatnak már réges-rég semmi értelme, külön kell menni, aztán mindenki boldogul, ahogy tud.

Ha te meg végleges döntésre jutottál és szakítani akarsz, akkor nincs olyan, hogy nem akar költözni! Az a TE lakásod, összepakolod a cuccát, aztán kiteszed az ajtó elé, a zárat meg lecserélteted. Nyilván nem akar költözni, ha van otthon egy fix nője, aki mos-főz-takarít rá.

2022. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

Tudtad az elejétől fogva, hogy milyen, mégis bíztál benne, le is babáztál tőle. 🤷‍♀️

Azt meg felejtsd el, hogy a pasik majd a gyerek láttán mesebeli apákká válnak. Nem válnak.

Rosszul választottál. Szállj ki ebből, ha ez így nem jó neked és legközelebb figyelj a védekezésre jobban. Örök igazság, hogy a gyerek 100%-ban csak a nők gondja. A pasik szívbaj nélkül leszarják a saját gyereküket, ha éppen ahhoz van kedvük. Kevés köztük az, aki tényleg képes felelősséget vállalni értük maximálisan.

2022. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Akkor kirakod a cuccait és zárat cserélsz. Olyan nincs, hogy nem akar.
2022. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is lakott már férfi. Nem mennék részletekbe bele, haldoklott a kapcsolat, majd egyszer össze szedtem magam, és megmondtam neki, hogy egy hónapja van elmenni. Nem vette komolyan, pedig többször figyelmeztettem. Majd össze pakoltam a cuccait, és amikor ajtót nyitottam, oda adtam neki. Persze ment a vergődés, de írtam neki, hogy a maradék dolgokért mikor jöhet. Nem volt egyszerű, de vége. Nálatok ott a gyerek, ez persze nem könnyíti a helyzetet. Nekem felfoghatatlan, hogy egy alapból rossz kapcsolatba minek egy baba, miért kellett ilyen messzire menni.
2022. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%

"Hamar jött hozzánk a baba, másfél év után, nem volt tervezett, de megtartottuk, mert vallaltuk a tetteinkert a felelősséget"


- Nem! Csak TE vállaltad a felelősseget! Egyedül

2022. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%
Egy kilátástalan kapcsolatba, egy ilyen embernek szülni. Nekem ettől megáll az eszem. Ezt te hagytad elfajulni, te is tudod leállítani.
2022. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem vetetted el???? Egyebként, már mkst mondom, te is az a tipikis hulye nő vsgy, aki majd ingyen odaadja a lakását. Ti meg majd mehettek az utcára
2022. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem, én nem nyelném le. De én felnőtt fejjel, normális értékrenddel választok párt, és véget vetek neki, ha nem megy. És az első szexemtől kezdve védekezek, a mai napig.
2022. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!