Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket letudnatok nyelni?

Figyelt kérdés

Próbálok nagyon rövid lenni, de le kell írnom minden fontost ami infó nektek hogy atlassatok normálisan a kapcsolatot, ne csak felületesen.

Szóval 3 éve vagyok együtt a párommal. Már az eleje döcögős volt. Letagadta hogy az exevel beszélget, pedig tény volt, feketén - fehéren.

Hamar jött hozzánk a baba, másfél év után, nem volt tervezett, de megtartottuk, mert vallaltuk a tetteinkert a felelősséget. Akkor még nem laktunk együtt, ez a dolog most azért fontos, mert mint utólag kiderült, miközbe én már várandós voltam, az összeköltözést tervezgettuk, ő meg mindig az exevel találkozgatott, persze csak haveri szinten. Sose fogom megtudni mik történtek akkor. (sajnos nem csak osszefutas volt az utcán, hanem lakásban is voltak fent, de állítólag sose kettesben.... Persze én is ezt mondanám). Mindent lenyeltem, mert kismama voltam, kiszolgalatott helyzetbe voltam illetve híztam benne nyilván hogy igazat is mond.

Menjuk tovább. Osszekoltoztunk 1 éve, megszületett a kisfiunk. A párom (aki azóta eljegyzett) mind a terhesség végén és a pár hónapos Babánk mellett szinte alig volt itthon. Élte ugyanúgy az életet mintha mi se történt volna, mint aki egyedülálló kb. Rengeteg veszekedés volt, kisebb, nagyobb. Nagyon jó volt így kihordani a terhesseget....

Amimt volt egy kis szabadideje munka után azonnal haverokhoz ment, biliardozni, pókerezni amihez nyilván alkohol is társult és sokszor (szinte mindig) úgy esett haza, hogy off volt...

Mostanában pedig az a baj hogy állandóan a hobbijanak el, szintén alig van itthon, nekem nem segít semmit, a kksfiunkat nem igazán látja el, ha adódik alkalom már itthon sincsen.

Emellett sajnos igénytelen is a számomra amit szintén nem tudtam összeköltözést előtt.

Van hogy 3 napig nem fürdik... Orrába durkal bárki előtt. Sokszor úgy érzem már direkt csinálja hogy idegesitsen.

Nagyon sokat veszekszunk úgy altalanossagban vagy épp feszko van, nem szólunk egymáshoz inkább. Van hogy egy hétig happy minden (nálunk ez nagyszo, máshol általános) de van olyan időszak amikor napi 3x össze-össze civakodunk.

Szuper így babazni.

Amugy pontosan tudom hogy szeret is, ragaszkodik hozzánk, hiszen mindig gondol rám, veszi nekem a nasikat, virágokat. Itthon ha jóba vagyunk bujik, ölel, szeret.

De sz apaság nem az erénye....

Mint aki utal velünk itthon lenni mindig megy, nem ul meg a fenekén. Régen is ilyen volt, de mostmar van egy fiunk nem érti meg.

A lakás az enyém.

1001x kértem már hogy menjen el senkinek nem kő ez 3unk közül ő mindig, állandóan megigeri hogy változtatni fog. 3 napig megy ez is, majd ugye lehull az álarc, ugye nem ez az igazi arca.

Nem költözik el, hiába kérem, szerinte idővel minden rendben lesz 3 éve vagyunk együtt, nem tudom mire várjunk még?!

Én nagyon nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, nem akarom hogy kisfiam ebbe nőjön fel, de nem megy cska ígérget. Ebből is látom hogy ragaszkodik hozzánk, meg án dolgokat.

Mit tennétek?

Nyelnetek neki ennyi minden után is még?

Vagy kirakatok?! De hogyan??


2022. ápr. 4. 13:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

1. nem tervezett babát nem szülnék meg

2. kiraknám a pasit mint a huzat.

2022. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Tegnap újra leültem vele. Most meg veszekedés sem volt tiszta ideges lett hogy én már akkor is b@szogatom ha nincs vita alapból.

Halál nyugodtan beszéltem vele, erveltem, ő felkapta a vizet, kiabált majd lenyugodott.

Nem érti miért akarom mindig elkuldeni, miért akarok szakítani. Nem érti. Hiába mondom el 1000, semmi nem jut el neki annyit mond hogy ő folyamatosan változik és szeret. És amíg szeretjük egymást ne legyen vége.

Aztán egész este megint nem szóltunk egymáshoz.

Mondtam neki ma pakoljon és menjen haverhoz ahogy szokta is... Amíg nem talál albit.

Nagyon nem tetszik neki.

Még ő nem érti mi a problémám.

2022. ápr. 5. 07:16
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
De ki a fszt érdekel hogy neki mi tetszik ? Ne vergodj már ennyit, mertviszonyat gaz. Felnőtt no vagy, legyél már erett egy kicsit.
2022. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤦‍♀️ Jézusom hogy ki lehet benneteket akasztani. Komoly.
2022. ápr. 5. 09:49
 35/38 anonim ***** válasza:
95%
Téged is kiakaszt a pasid, de annyira mégsem, hogy kibszd a pcsába a határozatlan, gyenge, mazochista jellemed miatt. Szerintem maradj vele. Megérdemled.
2022. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
95%

Engem aztán nem zavar, nem nekem van ilyen szr életem, csak mindig megdöbbent, mennyi felelőtlen és hülye ember van.

33-as voltam ✌🏻

2022. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

El sem hiszem. Halljátok! Elment. Ajtocsapkodas közepette de elment!!!!

Holnap jön a közös képviselő kicserelteti a zárat.


Ahhh visszakapok végre a régi életem :,)

2022. ápr. 5. 18:35
 38/38 A kérdező kommentje:
Én olyan boldog vagyok!!!!
2022. ápr. 5. 18:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!