Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mi lehet az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve együtt vagyunk. Az a problémám, hogy nagyon keveset szexelünk. Kb fél éve egymással veszítettük el a szüzességünket, az első alkalommal kiszakadt az óvszer. Mindketten megijedtünk, de tudom, hogy őt jobban megviselte. Párszor álmodott is azzal, hogy terhes lettem, stb. Persze rájöttünk, hogy nagyobb méretű óvszerre kell váltani, stb, ezután még kb 3-4x szakadt ki, azóta jobban és óvatosabban használjuk, de kb az elejétől fogva érzem, hogy én mindig jobban akarom a szexet. Egyszer felhoztam és megértette, de nagyon rosszul esett neki, mondta, hogy ő is ugyanúgy szokott engem kívánni, csak vszeg nekem magasabb a libidóm. Ő azt állítja hogy neki is magas. Nekem a szexuális életünk alatt sosem volt orgazmusom, ami nem zavar, mert így is nagyon élvezem, de lehet, hogy őt zavarja. Azon is gondolkodtam, hogy amiatt lehet, mert rendszerint nagyon hamar elélvez, de minden alkalommal hozzábújok ilyenkor és mondom, hogy mennyire jó vele, szóval nem hiszem, hogy én keltek benne ezzel kapcs.ban rossz érzéseket. Szóval erre a 3 dologra gyanakszom, meg arra, hogy egyszer felhoztam, hogy úgy érzem, csak én akarom, és szerintem emiatt nyomást helyeztem rá. Na, pont emiatt nem merem őszintén felhozni a dolgot most, mert félek, hogy rástresszelne és csak rontanék a helyzeten. Ti mit gondoltok? Annyi még, hogy az néha zavar, hogy szexnél miután ő elélvez, megáll az egész dolog és nem csinálja tovább nekem. Mondjuk én ilyenkor ráhangolodóm, meg bújos leszek, meg levesszük az óvszert, stb, szóval nem is adja magát az, hogy folytatódjon, de heti 3x legalább együtt alszunk, és jó, ha hetente egyszer szexelünk. De az átlag az szerintem 2 hetente egy. Mindig bújni szeretne helyette, vagy fáradt, stb. De legalább akkor eszébe jutna, hogy engem kényeztessen kicsit, de nem:(. Érzelmileg viszont nagyon egymásra vagyunk hangolódva, testi érintésben is egyfolytában kifejezi, mennyire szeret, puszilgat, ölelget, stb, hosszú távra is tervez velem. Valamit tanácsoljatok, kérlek! Tudom, hogy a kommunikáció a kulcs, de nagyon meg szeretném fontolni azt, hogy hogyan közelítsem meg a témát, mert sok az esély arra, hogy csak rontom a szituációt. Ja még annyi, hogy novemberben volt olyan többször is, hogy miután kielégítettem őt, vagy szexeltünk, a telefonjához nyúlt rögtön, és ezen egyszer elsírtam magam és megmondtam, hogy a telefonozás nagyon bántó és figyelmetlen,és az is hogy akkor zsinórban a 3. alkalom volt, hogy csak én csináltam neki, és azért nekem is vannak igényeim. Ezt teljesen megértette és nagyon rosszul érezte magát, azóta egyszer sem vette elő a telóját meg semmi ilyen nem volt, sőt, ő a bújósabb szex után, de az szex bár ne csak szökőévente egyszer lenne... 19/l

2022. ápr. 4. 18:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy látom, érzem, hogy vonzódik hozzám, és én sem tartom csúnyának magam. Szóval nem hiszem, hogy a külsőmmel van a baj.
2022. ápr. 4. 18:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar szexelni mert kiszakad a gumi. Nem tudja mekkora a mérete? Azért szaccolni lehet leméri magának és van leírás a dobozon melyik mekkora méretű. Ha erre sem képes arra meg főleg nem hogy téged kielégítsen akkor ez csak simán egy önző paraszt és kommunikációval nem fogod megváltoztatni. Ha már a szép szóval eddig sem sikerült.
2022. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De, már régen megtaláltuk a tökéleteset, a gumi méretével nincs baj. És nem önző paraszt.
2022. ápr. 4. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerinted miért nem mutat hajlandóságot arra hogy neked jó legyen? Esetleg említetted már neki hogy te is szeretnél elélvezni? Ha nem akkor miért csodálkozol? Megszokta hogy neki jó és jó napot te meg hazudol neki milyen fantasztikus a szex.

Ami még oka lehet a ritka szexnek hogy lusta, nem kíván, vagy van valaki más és ha még nem is csalt meg de rá csorog a nyála. A többi csak kifogás. Főleg a szokásos fáradt vagyok szöveg.

2022. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs más a képben, úgyhogy ez kizárva.
2022. ápr. 4. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Korai magomlese van ami valószínűleg a stressz miatt alakult ki. Nálunk is hasonló a helyzet, a paromnak ugyanez, csak nem velem történt az incidens. Próbálj vele erről minél többet megértően beszélni, hogy oldd a gatlasait és a frusztrációját. Olvassatok utána a témának, hogyan lehet kezelni és válasszatok együtt egy módot. Ha semmi nem hasznal, akkor szexualpszicholgushoz mennek vele.


23N

2022. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos amit írtál! Amúgy furcsa, mert nem kialakult, hanem az első alkalom óta ilyen, de tudtommal szinte minden srác gyorsan elmegy, idő, amíg tovább bírják. Stresszt pedig próbálok egyáltalán nem helyezni rá. Mindig megerősítő vagyok.
2022. ápr. 4. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fél a gyermekáldástól.

Egyébként meg tényleg kérd meg, hogy téged is elégítsen ki.

2022. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
De igen, önző paraszt. Komolyan magyarázni kell neked? Arra nem képes, hogy kielégítsen téged? Képes otthagyni miután ő elélvezett? Te meg csöndben tűröd és még meg is magyarazod, hogy jajj nincs olyan hangulat... Nagyon kellemetlenek vagytok. Miért nem néz utána annak, hogy hogyan lehetne késleltetni az elélvezést? Vannak erre technikák, gyakorolni kell stb. De még erre sem képes, hiszen ő elélvez, hol itt a gond? De neeem... Nem önző paraszt...
2022. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!