Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul ez a dolog?

Figyelt kérdés

Kb. 1.5 éve vagyok együtt a párommal.

Egy barátját sem ismerem alig tudja valaki hogy együtt vagyunk. Valamiért nem mutatkoztunk együtt szinte sehol.

Boltba ha együtt megyünk és ismerőst lát csak neki köszönnek én mintha ott sem lennék mert ugye szinte senki nem tud rólunk. Nekem ez nagyon rosszul esik. Mondtam is már neki de semmi változás.

Nekem mindenkim távol van.


2022. ápr. 5. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet féltékeny csak.
2022. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Alap illem, ha egy ismerősnek köszönök és van mellette valaki/akárki, akkor neki is köszönök.

Miért nem mondod el ezt neki egyébként? Nem lehet hogy eleve nem társasági ember és emiatt jinfs olyan fontos ember akinek bemutatna?

2022. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem jártok társaságba, moziba, kirándulni, családi összejövetelre...?

Nem mutatkoztok együtt sehol, az mit jelent, otthon vagytok csak? Biztos, hogy a párja vagy és nemcsak az ágyasa?

2022. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Benne van az írásomban hogy mondtam már neki.

Mindig azt mondja ez is barát ez is haver ez írt rá ez kereste. Akkor csak van neki barátja.

Elég nehéz kimozdítani otthonról az igaz.

2022. ápr. 5. 15:50
 5/16 A kérdező kommentje:

3. Soha sehova. Igen. Szinte csak otthon. Meg a kapcsolat elején elmentünk valamit meginni de abba is maradt ez a dolog. Fekszünk filmezunk eszünk szexelünk.

Én nagyon utálom hogy csak ennyi történik velünk.

2022. ápr. 5. 15:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Jogosan esik szarul mert azért csak köszönök a másiknak is még akkor is ha nem ismerem
2022. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, ez nem kapcsolat. Jogosan esik-e rosszul? Másfél éve nem vállal fel. Jogosan.

Neked elég őt etetni meg magadat dugatni?

2022. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7. Épp ez az. Már szakítani is akartam ez miatt.

Akkor azt mondta változni fog. Bíztam benne de sajnos ugyan úgy megy minden tovább.

2022. ápr. 5. 15:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem csinálnám.
2022. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos, hogy a párja vagy és nemcsak az ágyasa?"


A kérdező sajnos csak az ágyasa. Szóval jogosan esik rosszul.

2022. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!