Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem olyan jo a szex nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem olyan jo a szex nem fog mukodni hosszutavon?

Figyelt kérdés

A baratommal 2,5 eve vagyunk egyutt, mindketten fiatalok, a huszas eveinkben vagyunk.

A kapcsolatunkban mindig is a szex volt a gyenge pont, legalabbis reszemrol. Valahogy nem hangolodunk ugy igazan egymasra, nem olyan igazan szenvedelyes stb.

Viszont a kapcsolatunk annyira harmonikusan mukodik, minden mas annyira szuper hogy “csak” ezert nem akarnek kilepni. Nekem egy kapcsolat tobb a szexnel, fontosabb hogy el tudnam kepzelni, mint a gyerekeim apja, hogy stabil parom legyen, hogy mas teren teljesen ossze legyunk gangolodva stb.

DE nagyon felek, hogy hosszu tavlatokban gonfolkodva, 5-10 ev mulva megis ez elhatalmasodik es nem lehet majd elnyomni.

Nem borzaszo a szex, ne ertsetek felre, atlagosnak mondanam, volt mar parom akivel sokkal jobb volt, de ami annyira nem jo benne, azok pont olyan erzesek, dolgok, amiken nem igazan lehetne valtoztatni.

Szoval a kerdesem, hogy ezt hogy fogadjam el, vagy mit tudnek tenni? Szerintetek gondot okozhat a kesobbiekben?


2022. ápr. 6. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is kb ugyanebben a cipőben vagyunk csak nálunk inkább az a gond, higy ugyan nagyon élvezem az együttléteket de a párom hamar elmegy, hiába próbáltunk ki eddig nagyon sok mindent, semmi sem használt igazán.


23N

2022. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
De te amúgy mondod a párodnak hogy mit akarsz? Vagy csak fetrengsz és szenvedsz?
2022. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
45 éves nőként azt tanácsolom, ne köteleződjetek így el mint házasság, gyerek, hitel. A szex nagyon fontos. Mikor a rózsaszín köd elmúlik, a szex is hármas alá, nagyon fogjátok bánni.
2022. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Valahogy nem hangolodunk ugy igazan egymasra, nem olyan igazan szenvedelyes stb."


"de ami annyira nem jo benne, azok pont olyan erzesek, dolgok, amiken nem igazan lehetne valtoztatni."


Biztos, hogy nem lehet ezeket a dolgokat megbeszélni?


Akkor ha jól értem, akkor kábé olyan, hogy mindketten akarjátok, nagyjából ugyanannyi szexre van igényetek, mindkettőtöknek van orgazmusa, egyikőtök sem csinál olyat, amit nem szeretne?

2022. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nos, igen az meg hozzatartozik a storyhoz hogy nincs soha orgazmusom, de ez a korabbi partnereimnel sem volt maskepp.

Ha beviszunk egy jatekszert az agyba, ugy el tudok menni a csucsra, csak az meg a baratomnak nem tetszik ugy..

2022. ápr. 6. 13:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így mint szexuális élet a te részedről nagyon karcsú.
2022. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

50 feletti pasiként mondom: Ez előbb-utóbb probléma lesz! Már az problémás ,hogy a játékszer neked segítség és megoldás de a párod nem ismeri ezt el és nem tisztel annyival, hogy ezt a csekély dolgot megtegye a kettőtök boldogságáért!

Az én kapcsolatom elején a szexuális életünk kicsivel volt fölötte a lécnek. Gondoltam ennyi belefér ha marad. De nem marad!!!

Ahogy az élet rögei elétek gördülnek, a mindennapok megszokott monotonitása, a gyerekek miatti kevesebb énidő és intim együttlét elfogyása ki fog sarkosodni!

Nálunk van két gyerkőc akit imádunk és van egy bizonyos színvonalú egzisztencia. És eléggé "öregek" vagyunk, hogy ne akarjuk mindent elölről kezdeni!

Ti még fiatalok vagytok!!!!

Nincsen gyerek aki miatt nagyon nehéz lenne a válás! Ami pedig megvan ketté lehet "fűrészelni"!

Ne ragadj bele valamibe ami már most nem működik! .... és késő lesz.


Remélem tudtam segíteni!

2022. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Neked kell érezni, kielégítő lesz-e ez így hosszú távon, vagy mekkora az esélye, hogy a szexuális ínség ki fog hatni a párkapcsolat egészére. Szerintem amúgy nagyon fontos, szex nélkül gyakorlatilag egy ágyban alvó szájrapuszis barátok/családtagok vagytok egymásnak.
2022. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy megkérdezhetjük, mik azok az érzések és dolgok, amiken esélytelen változtatni? Biztos, hogy valóban esélytelen?
2022. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom hogy mindenki ilyen segitokesz es hasznos dolgokat irtok!

Nehez megfogalmazni hogy mi is az ami hianyzik, sajnos akaratlanul is az elozo pasikkal valo egyuttletekhez hasonlitom azt ami most van es kozel sem olyan szenvedelyes. Nincs meg az az “pillangok a hasamban” erzes amikor felizgat, nem erez annyira ra arra ami nekem jo lenne. Kulsore nagyon az esetem, nagyon tetszik de valahogy megsem mozgatja ugy meg a fantaziam.

2022. ápr. 6. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!