Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerek kerdes, ha valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek kerdes, ha valamelyik fel nem akar, akkor el kell engedni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

30 evesek vagyunk, fel eve jarunk.

En nem akarok gyereket, kijelentettem az elejen, o azt mondta,hogy az se baj,ha nem lesz, es az sem baj,ha igen.

Nem reg felhoztam a temat egy itteni kerdes utan ujra eszembe jutott,mert en tisztan akarok latni. Azt mondta, hogy lehet,hogy a jovoben majd szeretne.

Nekem mar ez a lehet is sok, nem akarom elvenni tole a lehetoseget,hogy egy olyan novel legyen egyutt, aki tudja,hogy soha nem akar szulni.

De hat nem tudja, a jovo zeneje, nem biztos benne.

Aztan majd par ev mulva rajon a babazhatnek, es akkor kell tole elbucsuznom. Szerintem sokkal rosszabb lenne akkor,mint most az elejen a kapcsolatnak.


Mit gondoltok? Volt mas is igy?


Olyan kommenteket nem kerek, hogy majd meggondolom,koszi,de ez vegleges elhatarozas.


2022. ápr. 6. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő abban reménykedik hogy meggondolod magad, így lehet érdemes lenne most szakítani
2022. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudja,hogy nem fogom,tisztaban van vele.

De ezutan a beszelgetes utan csak erre tudok gondolni..kb 1,5 hete a fejemben van a dolog. Egyre jobban hajlok az elengedes fele, hiaba szeretem, evek mulva akkor is nagyobb lenne a seb a szakitas miatt,mint most.

2022. ápr. 6. 18:15
 3/7 Hellmano ***** válasza:
12%
Annyi férfi van, aki nem szeretne gyereket, hogy csak na :D Keress 40+-os embert ott már tuti nem lesz fellángolás, hogy na kell egy gyerek...ha addig kibírta gyerek nélkül, már nem fog neki hiányozni.
2022. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudja. Tudja, hogy ezt mondod, de reméli, hogy meggondolod magad. Sokan hazudják az elején ezt, hogy legyen szex.
2022. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
El. Ez olyan dolog amiben nincs kompromisszum. Inkább most legyen vége mint később azt vágja a fejedhez hogy átverted, elvetted az idejét, a lehetőségét a családra stb.
2022. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előre szóltak hogy ne évek múlva sírjak aztán ha most én nem hagyom el. Ezt véssem az eszembe.
2022. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy rá az esély, hogy ő akarni fog később. Nem zárkózott el tőle, de te tudod, hogy fixen nem akarsz.
2022. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!