Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kapcsolatom én jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kapcsolatom én jól keresek a nő nagyon nem keres jól.Ez mindegy is lenne baj de hozzám akar költözni. Nem szeretném eltartani és nem szeretnék vitatkozni se hogy most mért az olcsóbbik dolgot vette mikor ő fizetne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 21:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Te nem szereted ezt a szerencsétlen nőt, csak használod.
2021. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit tegyél, ha igazi a kérdésed, nem csak összeugrasztani akarod a minden este erre váró itt élő incel és feminista tömeget.

Szokásos esti troll és provokáló kérdés, menetrendszerint.

Láthatjuk is majd a válaszokból.

Legalább egy jobban megfogalmazott kérdés.

2021. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem igaz ezt vissza utasítom.

Mért tartsam el?Vagy mért vegyem el a fizetését?

Neked mi van ingyen?Nekem semmi!

2021. szept. 29. 21:35
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Akit szeretek, azzal örömmel megosztom mindenemet, amim van. És akit szeretek, azzal nem üzleti alapon vagyok együtt.
2021. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem szereted. Ennyi.
2021. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Friss kapcsolat kapásból tartsam el?

Most komolyan?

2021. szept. 29. 21:41
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Fura vagy.
2021. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha szereted, akkor igen, ha nem szereted, akkor meg engedd el.
2021. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
98%

Friss kapcsolatban eleve nem kell még összeköltözni, de akkor ezt írd, ne azt, hogy el akarja magát tartatni.

Nagyobb anyagi különbségek mellett is megoldható, hogy közösen szálljatok be a költségekbe, de nyilván a kapcsolatnak egy későbbi szakaszában.

2021. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
41%

Vágd le a fszod mert kár rád, ha nem teszed meg azt ami férfiként évszázados kötelességed lenne😀

Te csak egy rinyáló fürdőskislány vagy.

2021. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!