Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iyenkor nem lennétek rohadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iyenkor nem lennétek rohadt idegesek?

Figyelt kérdés

A barátnőm néha olyan gyerekes hülyeségeket tud csinálni.

Az előbb elkezdett (poénból haha) csapkodni egy kis vékony faággal, ami nyilván nem fájt. Egyszercsak úgy szemen csapott. Kb fél milliméteren múlt, hogy a szemhéjam helyett a szemgolyómat csapja meg.

Elkezdtem neki magyarázni, hogy ilyet ne csinálj már, mert meg is vakulhatok. Erre ő a szemét forgatva csak annyit mond, hogy “Jaj ne hisztizz már, semmi bajod nem lett, nem érdekelsz…” vagy valami hasonlót.

Ilyenkor nagyon be tudok gurulni, egyrészt azért mert mindig meggondolatlanságból csinál ilyeneket, másrészt meg azért mert telibeszarja amit kérek tőle (meghát nyilván a ki a tökömnek jut eszébe ilyen, hogy szembecsapja a másikat).


Most én vagyok a hülye, hogy ilyeneken felhúzom magam, vagy ti is hasonlóan állnátok a dologhoz?



2022. ápr. 6. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Sokkoló-nyakörv kellene mindkettőtöknek. Neked az "idegállpotba gyüvés" miatt, neki meg az óvodai szintű infantilis bottal hadonászásért, amíg normálisak nem lesztek.
2022. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy ilyenkor az idegesség annyiból áll, hogy felállok, otthagyom és idegeskedek magamban.
2022. ápr. 6. 20:18
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen hülyével össze se jönnék.
2022. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De. A vékony faág csapkodás, amíg nem veszélyes, vicces, de a szemem környékére én is felemelném a hangom, hogy "hülye vagy?!". Azt nem tudnám poénra venni.
2022. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4.


Alapból is elég undi egy faágat felvenni az útról, csak úgy random, amit kutyák-macskák hugyoztak le. Csapkodni vele valakit, meg főleg nagy baromság, elég rajta valami kis tüske és ott a baj.

2022. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Bocs de én ezt az ostobaságot nem hiszem el. Mi értelme az ilyen kamukérdéseknek?

Persze, utcáról felvett faággal valaki más arcát csapkodják. Szemkörnyéken ráadásul. Bölcsis korban megtanítjuk a gyerekeknek hogy ilyet nem szabad.

Egyébként a szemhéj megsérülne ha rácsapnának egy ággal. De valószínűleg az arc vastagabb bőrű részei is. Szánalmas kamu.

2022. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez a következménye ha egy óvodással jársz. Mindenki hülyéskedik és minden poénból lehet baleset, de ez pont az az eset amikor is semmi poén nincs benne.
2022. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem igaza van a kérdezőnek, azért ki is szúrhata volna a szemét. Meg egy idő után idegesítő is.

Hány évesek vagytok csak kíváncsiságból?

2022. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretek néha gyerekes dolgokat csinálni, de ez egyszerűen szánalmas 😄
2022. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha a sors megdob egy faággal, dobd vissza az erdőt.
2022. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!