Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti idegesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti idegesek lennétek ettől?

Figyelt kérdés
Ha a párotok egy ismerősének a (igen jól sikerült) képe alá olyan kommentet írna, miből kiderül, hogy fantasztikusnak találja a nőt a képen.
2013. febr. 3. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha lenne csajom, én nem igen írnék ilyet más nő képe alá...
2013. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mr, ha írnál, az minek a jele lenne?
2013. febr. 3. 20:12
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem zavarna. Attól mert én vagyok a barátnője még tetsződhet neki más lányok sőt akár még nálam is jobban. Nincs ezzel gond.
2013. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Ideges lennék-e??? Hajjaj... :D Tudod ha velem van ne más r*bancok képeit lájkolgassa már, meg még írjon is hozzá....
2013. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tudod a házasságban is hűséget, nem pedig vakságot fogadnak egymásnak a felek...
2013. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös, igazad van, nézni, oké, de hízelgő dolgokat írni, az nem túlzás kicsit?
2013. febr. 3. 20:15
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem. Kinyilvánítani az igazságot miért lenne felháborító?

Neked is tuti van olyan fiú ismerősöd aki mittomén' régen kis kövér gyerek volt de kigyúrta magát és megjegyzed neki (írásban vagy szóban tök nyóc') hogy ejj de jól nézel ki. Vagy bármi. Ezért miért kell idegeskedni?

2013. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7-es, csak az a fura, hogy a megjegyzése nagyon "olvadozós" és ez kicsit meghökkentett
2013. febr. 3. 20:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg írj te is egy pasinak a képe alá és meglátod, hogy őt ez zavarja e....
2013. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, de nem tenném szóvá. Magamba bosszankodom egy kicsit, aztán elfelejtem.
2013. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!