Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iyenkor nem lennétek rohadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iyenkor nem lennétek rohadt idegesek?

Figyelt kérdés

A barátnőm néha olyan gyerekes hülyeségeket tud csinálni.

Az előbb elkezdett (poénból haha) csapkodni egy kis vékony faággal, ami nyilván nem fájt. Egyszercsak úgy szemen csapott. Kb fél milliméteren múlt, hogy a szemhéjam helyett a szemgolyómat csapja meg.

Elkezdtem neki magyarázni, hogy ilyet ne csinálj már, mert meg is vakulhatok. Erre ő a szemét forgatva csak annyit mond, hogy “Jaj ne hisztizz már, semmi bajod nem lett, nem érdekelsz…” vagy valami hasonlót.

Ilyenkor nagyon be tudok gurulni, egyrészt azért mert mindig meggondolatlanságból csinál ilyeneket, másrészt meg azért mert telibeszarja amit kérek tőle (meghát nyilván a ki a tökömnek jut eszébe ilyen, hogy szembecsapja a másikat).


Most én vagyok a hülye, hogy ilyeneken felhúzom magam, vagy ti is hasonlóan állnátok a dologhoz?



2022. ápr. 6. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kellenek annyira a tinik, hát tessék...
2022. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kislányokkal kéne összejönni.
2022. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Szakits,ha nem akarod,h maradando serulesed legyen. Majd a kovetkezo felnott lesz remelhetoleg.
2022. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mind a ketten 21
2022. ápr. 10. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!