Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem most jelenleg 3 csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most jelenleg 3 csajom van egyszerre idegesek lennétek ha kiderülne hogy titeket is hasonló módon szivatnak? :D:D

Figyelt kérdés
Ui:ez a legjobb még kéne egy 4. is:D
2011. jan. 5. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg 20 centis farkam van, ráadásul 2.
2011. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem épeszű embert nem lehet így becsapni.
2011. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gratis30 ***** válasza:
100%
Ha csaj lennék tuti, hogy mogyoróidnál fogva kötnélek fel a fára.De mivel pasiból vagyok azt mondom, hogy jobban meg kéne becsülni a nőket!
2011. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1 válaszoló :D miért az már olyan nagy szám a 20 centis??:D nekem annyi van akkor most vagánykodjak vele??:D
2011. jan. 5. 19:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Lol, előttem jársz. Nekem csak két pasim volt egyszerre. De bemutattam őket egymásnak és tök jó hármas partikat csaptunk :D
2011. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szamóca. ***** válasza:

megszabadítanálak tőle hamar :)

többet soha senki nem csal meg következmény nélkül, ha rájövök persze ;D már a legutolsónál is akkora pofont kapott az exem hogy azthitte kiszakadt a dobhártyája. megúszta sajnos, kicsi vagyok én hozzá de azért fájhatott.

2011. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
11%

aaaa...nyugi en is most 3 pasival jarok egyszerre:-j

sZoval....szerintem nem vagy hulye csak ...csajozol...:p

csak arra vigyaz hogy ne tudodjon ki en Mar jartam meg deee sebaj :-j

az elet megy tovabb...:))

2011. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

igazából az első dolgom a kiherélés lenne...

azért tisztességesen kellene bánni a nőkkel//lányokkal...

lehet h téged nem érdekelne... de őket biztosan ...

meg alapból senki sem szerei ha szívatják

2011. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 szamóca. ***** válasza:
100%

de istentelenül pofánb*sználak mindannyiótokat:))) (akik így játszanak, persze.)

csak egyszer tudjátok meg milyen érzés ha megcsal az akiért bármit megtennétek. csak egyszer essetek bele saját csapdátokba, és mellesleg b*szodjatok meg.

2011. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem dicsekednék azzal, hogy egy ekkora bunkó f*rok vagyok. Kívánom, hogy szerezzenek tudomást erről a lányok, hidd el, nem sokáig lenne ilyen nagy a szád...
2011. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!