Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a parom akar gyereket en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parom akar gyereket en meg nem, akkor el kell engedni egymast?

Figyelt kérdés

Lehet nem pont ebbe a kategoriaba valo kerdes,de hatha itt tobben vannak,akik egy regebbi kapcsolatukban talalkoztak a problemaval.


Lassan 30 vagyok, a parom most lett 29. O a ferfi,en a no.

Nem akarok gyereket, ez egy vegleges dontes nalam( ne irjatok, hogy meggondolom magam,nem fogom)

O azt mondta,hogy lehet majd akar, de nem biztos,ki tudja mit hoz a jovo, nem szokott tervezni ilyen kaliberu dolgokat.

Ez nalam mar most ketsegeket vet fel,es nem vagyunk egyutt olyan regota.

Most kellene meg pontot tenni a kapcsolat vegere?

Szerintem evek mulva sokkal rosszabb lenne szakitani,ha mar egyutt elunk peldaul.


Volt valaki igy esetleg az elete barmelyik szakaszaban?


Koszi.


2022. ápr. 7. 06:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés csak egyre erősödő konfliktust szül majd.

Én a helyedben minél elöbb menekülnék ebből a kapcsolatból mert egy idő után a gyerek gyártásért még a szülők is kampányolnak

Tudom miröl beszélek.

Ez a te életed és jogod van leélni úgy ahogy akarod nem nyomás alatt.

2022. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan palit, aki nem akar gyereket! Ez nem nagyon fog megváltozni, ha készen lesz a párod a gyerekvállalásra, el fog hagyni. Tele van az ország kétségbeesett 40-hez közelítő magányos nőkkel, akik 1-2 év ismeretség után bevállalnák a gyereket. Még úgy is, ha egyedül kell felnevelnie.
2022. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Külföldön éltem.Ott a csajok mint valami eszeveszett hülyék 40 fölött azért jár szórakozni mert teherbe akarja ejtetni magát

Nem számít különösen ki a hím példány Csak mint a Dallas Pamelája gyereket akar.

Fiatalabb lessz tőle?

A bolond azt se tudja mit vállal Aztán nyivákol hogy milyen nehéz neki Hiába a biztos egzisztencia!

Sose értettem őket.

2022. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb lenne elengedni. Olyat kell keresni akivel ugyanazt akarjátok. Ebben nincs kompromisszum.
2022. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!