Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Impotensként elnéznétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotensként elnéznétek a feleségeteknek ha megcsal?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem akar elhagyni jól kijövünk csak szex nincs köztünk, valószínűleg megcsal de én ezen nem problémázok hisz jogos ti nektek mi a véleményetek róla
2022. ápr. 7. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít, hogy mi mit mondunk?

A ti dolgotok.

2022. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok, de nekem nem férne bele, inkább próbálkoznék valami felcsatolhatóval, mint egy másik ember legyen a segédeszköz. De szerintem normális kötődésnél nincs ilyen, hogy külön van a szex és az érzelmek, ezért zavarna.
2022. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem csalnám meg a férjem, nem vagyok úgy beállítva. Na meg őszintén, manapság inkább egy impotens férfi, akivel lehet bújni, mint egy állandóan kanos fazon.
2022. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Hat ha impotens férfi lennék és nem akarnék változtatni ezen, akkor megertenem a megcsal.

Ezen többnyire lehet változtatni, de ha konkrét behatolásos szex nincs is, akkor legalább másmilyen formában kielegithetned…

2022. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Van felcsatolhato mupenisz meg nem felcsatolhato,amit kezzel hasznalsz benne!! Kezeddel es szaddal is ki tudid eleguteni. Elvileg szajjal o is ki tud teged: mert nem kemeny,de attol mev el tudsz elvezni.


Ha ezeket nem tudjatok megbeszelni,az baj!


A megcsalas meg kb jogos. Hisz te lathatoan nem tettel eddig se semmit az o oromere. Fogadd el. Sot sokan meg ugy is elfogadjuk,h van rendszeres szex,mert amugy jo a kapcsolat.

N

2022. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

ha full impotens lennék, akkor amellett, hogy előtérbe kerülnének a behatoláson kívüli szexuális tevékenységek, valószínűleg nyitott lennék arra, hogy valami megoldást keressen a kapcsolatunkon kívül is. de nem olyan formában, hogy onnantól minden felett szemet hunyok, amit csak jól esik. hanem együtt megbeszélni, mi jöhet szóba, mi férhet bele, aztán kipróbálás után kiértékelni, ő milyennek látta, nekem milyen érzés, vajon fog-e ez így működni

szóval semmiképp nem egy egyszerű helyzet.

2022. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

"Na meg őszintén, manapság inkább egy impotens férfi, akivel lehet bújni, mint egy állandóan kanos fazon."

azért kíváncsi lennék, milyen szinten rossz szexuális élmények és csalódások kellenek ahhoz, hogy valaki még a partnere impotenciáját is képes legyen értékként beállítani

2022. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, az inkább szerintem az akart lenni, hogy az nem baj, ha egy kapcsolatban minden rossz, csak a szex jó, mert akkor a felek a társadalom szerint “össze illenek”, de ha minden más nagyon jó és a szexben vannak problémák, azt azonnal el kell engedni, mert nagyon kardinális dolog. Ez igaz is, ugyanakkor a személyiséggel ellentétben fejleszthető.
2022. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"hogy az nem baj, ha egy kapcsolatban minden rossz, csak a szex jó, mert akkor a felek a társadalom szerint “össze illenek"

melyik társadalom szerint van így? mert én még sehol nem láttam-hallottam senkitől olyat, hogy ha minden rossz csak a szex jó, akkor összeilletek. szóval linkelj már néhány ilyen írást mondjuk.

2022. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt így konkrétan kimondva, de sokkal elnézőbbek azokkal, akikről tudjak, hogy valószínűleg csak ez tartja őket benne egy kapcsolatban mint azokkal, akiknél ez bármilyen probléma a ütközik. Nem mondom, hogy általános, de sokszor találkoztam ezzel.
2022. ápr. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!