Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt lazán venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt lazán venni hogy a párod 10 pontos te meg csak 7? Jobbam öltözuk szebb a haja bore kapósabb mint te stb?

Figyelt kérdés
Állandoan frusztrálnak valahol ezek a dolgok benne, hogy olyan jó cuccai vannak, olyan jo ízlese van olyan helyes, olyan szép a szeme, ezerrel kapnak utána, nekem nincsenek jo cuccaim nem szép a szemem nem kapkodnak utánam, és neha mikor felöltözik megcsinálja magát belővi abhaját stb szinte rosszul esik...

#7 vs 10 pontos
2022. ápr. 8. 09:10
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Nekem van egy bokacsizmám es ennyi neki 20 pár vagány cipoje, gyonyoru kek szeme van, nekem "seszinu" jelentéktelen, hamvas bòre van, nekem foltos szeplős neha pattanásos, alapozóznom kell folyton meg egy rakat krém fertotlenito rá, ő magas én átlag, minden nő ugrik rá, velem meg csak neha foglalkozik egy két nyomi pasi csak. Stb.
2022. ápr. 8. 09:13
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem pontozom az embereket.
2022. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Először is vedd le a szemüveget, amin keresztül kategóriákra bontva látod az embereket. Másodszor pedig, gyakoris klasszikus bölcselettel élve: "minek vagy vele?"
2022. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
Ti egy meleg pár vagytok?
2022. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az első kérdésed az oldalon.


Szerintem nem annyira csodálatos a te pasid, csak jól el tudja magát adni.

2022. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Olyanok válasza erdekelne akik olyannal járnak, ahol a párja jobb pasi/nő mint ők.
2022. ápr. 8. 09:21
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem meleg pár vagyunk
2022. ápr. 8. 09:21
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak vissza kéne venni a hiúságból
2022. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%

Ja, te vagy a csóró csaj, a pénzes sráccal?


Na figyu cicu!


Okos lány a sráccal veteti a cuccait.

2022. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha már pontozol: A pasi neked 10 pontos, másnak meg lehet, hogy 7. A srác veled van együtt és tegyük fel, hogy egy ideális világban élünk akkor valszeg te is 10-es vagy neki. Egyébként meg van egy fullos palid. Miért is van szükséged mellette más hapsik érdeklődésére? A másik kérdés pedig az, hogy milyen jogon lúzerezel te le bárkit is?
2022. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!