Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy a barátom exe sokkal szebb és sikeresebb nálam?

Figyelt kérdés
Több kapcsolatom volt már, eddig egyáltalán nem voltam féltékeny típus. A párommal 1 hónapja vagyunk együtt, mikor a múlt héten felmerült az exek kérdése. Megtudtam, hogy a legutóbbi barátnője, akivel 2,5 évet voltak együtt, egy modell lány volt, aki beutazta már kb. a fél világot, itthon szépségversenyeket nyert, ismert előadók videóklipjeiben szerepelt. A lány valóban gyönyörű, sokkal szebb és csinosabb nálam. Persze tudom, hogy egy kapcsolatban nemcsak a külső számít, de mégis azóta bennem van a gondolat, hogy mégis mit keres mellettem. Én messze nem tudom hozni a 177 cm/46 kg-os kategóriát. Ne értsetek félre, eddig abszolút elégedett voltam magammal, nem volt egyáltalán önbizalomhiányom, de ez most teljesen megváltozott. Páromnak semmit nem mondtam erről, anyukámmal, barátnőimmel beszéltem erről. Minden este lefekvéskor ezen kattogok, van, hogy napközben is. Tegnap elmentünk kirándulni kettesben, vettünk fagyit, amit egyszerűen nem bírtam megenni, ahogy eszembe jutott az exe, így kénytelen voltam odaadni neki az enyémet. Úgy érzem lassan belebetegszem ebbe.
2021. aug. 23. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Elmondom, hogy én mit gondolok. A barátod exének nem volt elég jó a barátod, ezért kidobta, hogy találjon egy sokkal jobbat nála. A barátod pedig rájött, hogy az ilyen modell csajok nem igazán főnyeremények, mert akkora arcuk van, mint egy Sherman tank. De most itt vagy neki te, aki szereti és hiába nem vagy 177 centis 46 kilós (ami szerintem egyébként már az anorexiás kategóriához közelít), de te is gyönyörű vagy és veled sokkal boldogabb, mert te törődsz vele. Nem úgy mint a modell exe.
2021. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Közös megegyezéssel szakítottak, mert a lány sokat volt külföldön a munkái miatt.
2021. aug. 23. 09:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exe az exe. Semmi dolgod vele. Te vagy a jelene, és a lehetséges jövője, ha nem szúrod el fölösleges aggódással.
2021. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy 400 as gyalugépem.4KW os motorral.Igazi monstrumöntvény.A kések drágák voltak bele és sok helyet elfoglalt.Eladtam, és vettem egy kisebbet,amit jobban ki tudok használni és kevesebb áramot használ,valamint a többi gépemnek is több hely maradt.Kényelmesen tudok dolgozni és a munka is jobban halad,mert elférek.Minden szempontból jobban jártam.
2021. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
177 cm és 46 kiló? Szerintem jobb is, hogy te nem ez a kategória vagy, mivel undorító. 😂
2021. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
#4 Te ritka nagy veréb vagy...
2021. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

En is modell voltam. Exem betegesen volt feltekemy.utanam összejott egy tramplival.

Az a csaj mindent elhisz neki es él boldogan. Sztem azt se tudja ki volt az elődje.

Boldogok a lelki szegenyek.

2021. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam le minden részletet, mert így is elég hosszú lett a leírásom. Nem mondanám magam tramplinak, 8 éve életmódot váltottam, azóta tartom a testsúlyom, heti 3-4 alkalommal eljárok edzeni, illetve figyelek az étkezésemre, havi 1-szer eszem maximum csalókaját. De bármit csinálhatok magammal, annyira csinos és vékony nem leszek sosem, mint az exe.
2021. aug. 23. 11:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne az exéhez mérd magad. Gondolom nem ex akarsz lenni.

Férfiként azt tudom mondani, hogy soha nem jutott eszembe ilyesmi méricskélés pedig volt pár komoly kapcsolatom.

60 f.

2021. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért foglalkoztat az exe???!!!

Ha az exével minden klappolt volna, még együtt lennének. Annyira gáz, mikor a nők egymáshoz méregetik magukat… ezért van annyi vastagon kivakolt, önbizalomhiányos és irigy nő.


Ő ő, te meg te vagy. Ha vele akart volna maradni vagy mindenképp modell kéne neki, akkor olyannal lenne. Hogy veled van, az azt jelenti, hogy ez nem így van.

Teljesen felesleges ez a hiszti, nyugodtan elhiheted. Ellenben ha ezt csinálod, ezzel fogod nagyon rövid úton gallyra vágni az új kapcsolatod. Megéri…?

2021. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!