Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha olyan párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha olyan párod lenne, akivel a gyerekvállalás témában nem egyezne a véleményetek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék. Nem vállalnám be a kedvéért a gyereket. Őt se kényszeríteném arra, hogy változtasson a véleményén.

Én ezt a témát mondjuk az ismerkedési szakaszban megbeszélném, ne pazaroljuk egymás idejét.

2022. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
92%
Az a baj, hogy vagy az egyik adja be a derekát, vagy a másik, de tuti, hogy hosszútávon, aki engedett a párja akaratának, fel fogja hánytorgatni neki, hogy márpedig ő nem ezt akarta, és szakítás lesz. Ez már csak időhúzás szerintem, teljesen mást akartok az élettől. Ha már ott egy gyerek, az is csak sèrülni fog. Szóval szerintem jobb most külön utakon folytatni, mert teljesen másra vágytok.
2022. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne a párom, és nem vállalnék közös gyereket vele.


Nyilván olyan embert választ az ember, akivel minden harmonikus.


Miért kérdés ez? Az már kiderülne ismerkedési szakaszban beszélgetésekből.

2022. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, mert ez egy olyan kérdés amiben nincs kompromisszum. Ha az egyik fél alkalmazkodik is a másikhoz, azt kényszerből fogja tenni, nem mert meggondolta magát: és egy olyan döntésbe belekényszeríteni a másikat, amit egy életen át bánni fog, az részemről nem elfogadható: akár a gyerekvállalás, akár a nem vállalás mellett döntsön. Menni kell mindenkinek a maga útján, és olyan párt találni akivel egyezik a szemléletük egy ennyire fontos, életet meghatározó döntésben.
2022. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég fontos kérdés, szóval hagynám a fenébe a kapcsolatot.
2022. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem jönnék olyan emberrel össze, aki gyereket akarna. Ezt a legelején el szoktam mondani az illetőnek. Ha útközben bolondulna meg, ne adj isten házasság után, azonnal hívnám az ügyvédemet és beadnám a válókeresetet. Senkiért se vállalnék gyereket.
2022. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem lenne a párom. Én már nem szeretnék több gyereket (van 2), ezért nem jönnék össze olyannal, aki szeretne, hiába az én korosztályom. Nincs értelme egymás idejét húzni.
2022. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a kérdés amiben nincs kompromisszum.
2022. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolat eleve halálra van ítélve. Én a terhességnek, szülésnek már a gondolatától is iszonyodtam, senki kedvéért sem vállaltam volna.
2022. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Tönkreteszi az idegeidet, s lassan a kapcsolatot is. Tudom, én egy ilyenben vagyok.


41F

2022. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!