Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, és tegnap óta állandóan csak az exemre gondolok. Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

24/F

Párkapcsolatban élek már 2 éve. Barátnőm 20 éves. Társkereső oldalon ismerkedtünk meg. Ő vele volt az első komoly kapcsolatom.

Voltak a barátnőm előtt is kapcsolatok, de nem voltak olyan komolyak, mint a mostani kapcsolatom.

Szakított a barátnőm a volt barátjával, mert megcsalta őt a volt barátja, és akkor gondoltam, hogy fogok a lánnyal találkozgatni, beszélgetni. El is kezdtünk találkozgatni. Sokat találkoztunk. De közben mikor vele találkozgattam, én több lánnyal is írtam a társkereső oldalon. Volt egy lány, aki 2-3 évvel idősebb nálam (most nagyon nem tudom megmondani hány éves, csak tudom azt, hogy idősebb). Az idősebb lány ugyanonnan származik ahonnan a barátnőm. A barátnőm között, és az idősebb lány között kellett döntenem. Megmondom őszintén, a barátnőmmel csak találkozgattam, az idősebb lánnyal nem. Szűz voltam, és nagyon vágytam a szex iránt, ami szerintem megérthető. Ezért is nem tudtam biztosan, hogy melyik lánnyal kezdjek ki, melyik lánnyal lenne jobb a szex, kapcsolat. Hát választottam a fiatalabbat (1 hónap után volt a szex). Az idősebb lány akár a második találkozáson lefeküdt volna velem. Utánam is akart jönni nem egyszer. Én féltem, nem hittem neki, hogy komolyan gondolja. Volt 6 éves kapcsolata az idősebb lánynak, és szinte biztos, hogy tudja, hogy mire van szüksége a férfinak. Úgyhogy el szúrtam, nem adtam esélyt neki, hogy találkozzak vele. Lehet ha találkozom vele, most lehet hogy vele lennék.

Sokan azt mondták, hogy az idősebb lánnyal csak egy éjszakás szex lett volna, amit nem nagyon hinném.


Megvolt az első szex a barátnőm között és közöttem. Éreztem a szexet. Azóta nem érzem a szexet, szó szerint már nincs kedvem szexre, mert számomra semmi az, mert nem érzek semmit mikor benne vagyok. Ha van szex köztünk, akkor is csak más lányra gondolok, hogy elélvezzek. És írtam fórumot internetre, hogy nem érzem a szexet a barátnőmmel, és hogy más lányra gondolok az közben, és a barátnőm rosszul viselte amit meg is értem. Máig a fejemhez vágja amit tettem, és fogja is azt mondta. Mikor szexelni kell, akkor mindig arra gondol amit tettem, és akkor nincs szex se néha. Barátnőmnél nem lehet szexelni, mert nincs magánéletünk. És azért szeretnék mindig nálunk lenni a szüleimnél, mert nálam otthon lehet nyugodtan szexelni de a barátnőmnél nem lehet.

Hányszor a fejemhez vágja, hogy idióta, hülye vagyok. Hogy velem nem akar gyereket mert mindentől félek. Nem mindentől félek, de vannak fóbiáim amiktől félek, és a barátnőm múltkor azt mondta, hogy "ilyen férfival együtt lenni, édes Istenem, ilyen idiótával". Allergiás vagyok. És sokat tüsszögök, fújom az orromat. És azt mondja a barátnőm, hogy ő nem akarna velem gyereket mert mindent fog örökölni tőlem az allergiát stb. De bezzeg a szüleim nagyon nyomnak abba beléje, hogy menjünk külön lakni. Barátnőm még főiskolára jár. Hogy mikor lesz lagzi, gyerek, hogy már szeretne nagyi lenni az édesanyám. Mondom nem akarok még gyereket.

Nem vagyok biztos benne, hogy a jelenlegi barátnőmmel szeretném leélni az egész életemet, hogy szeretnék vele gyereket, lagzit. Még mind a ketten gyerekek vagyunk szó szerint. De azért én nem hülyézem le a barátnőmet nem is mondom rá, hogy idióta.


Vissza térek arra az idősebb lányra akire mindig gondolok.

Tudom, hogy hol lakott, tudom hogy milyen kocsija volt, és múltkor voltam azon az utcán ahol lakik állítólag és nem láttam őt, sem a kocsit. Lehet már nem ott lakik és lehet hogy építettek házat az apjával, mert említette hogy akarnának építeni házat.

Nagyon szeretnék vele találkozni, beszélgetni vele, semmi többet, csak látni őt.


Mi a véleményetek a jelenlegi kapcsolatomról?

Mi a véleményetek az idősebb lányról?

Mi a véleményetek az egész szituációról?

Tudtok tanácsot adni?


2022. ápr. 9. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát az embereknek tudod nem egy parkapcsolatuk van egy életen át. Hanem több egymas után. Folyamatosan tanulnak minden kapcsolatbol aztan megpróbálják mással.


Azt meg hogy szex kozben kire mire gondolsz, magánügy. Nem a párunk orrára valo. Joga sincs abba beleszolnia. Semmi köze hozzá.

2022. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan éretlen vagy, nem való neked párkapcsolat. Ha ennyire nem jó semmi a barátnőddel szakítanotok kellene, utána bepróbálkozhatsz a másik lánynál, ha ennyire vágysz rá.
2022. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Agyilag 14 éves vagy, az a probléma.

A másik csaj 2 év után azt se tudja, hogy ki vagy. Hagyj neki békét. Csak azért érdekel, mert a barátnőddel xar a kapcsolat, és azt gondolod, hogy rosszul választottál, a másikkal jártál volna jobban.

Annak van igaza, aki szerint az idősebbel csak alkalmi szex lett volna.


Amúgy meg: szex, szex, szex. Egyedül ez érdekel. A csajod pedig kezd kiábrándulni, teljes joggal. Valószínűleg szakítás lesz ebből is.


Dugás közben meg két okból nem érzel semmit. Nem vagy-vagy, hanem a kettő egyszerre: 1. Megszoktad, hogy erősen vered a farkad, és szükséged van ugyanilyen erős ingerre. 2. Túl kicsi a farkad a barátnődnek.

Utóbbiból következik, hogy ő se érez az egészből semmit, és nem is élvezi. Ne csodáld, ha hisztis.

2022. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"a barátnőm múltkor azt mondta, hogy "ilyen férfival együtt lenni, édes Istenem, ilyen idiótával"

Ennek vége.

A másik még el sem kezdődött.

Vagy egy harmadik.

2022. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
24 éves létedre elég botrányosan fogalmazol. Neked nem való még párkapcsolat. Járj össze dugni valakivel, de ne etesd be vele, hogy szereted, miközben nem!
2022. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek kéne még nektek, jézusom.... agyilag a 12 éves öcsém fejlettebb, érettebb és jóval értelmesebb nálad. Fizikai fájdalommal járt elolvasni ezt a borzalmat amit idehánytál. Hagyd békén a nőket és járjál inkább iskolába, nagyon rád fér.
2022. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus. Azért remélem, megérte ez neked, hogy tönkretettél egy ártatlan embert az éretlen hozzáállásoddal.
2022. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen a hozzáállásom? Mit tettem?
2022. ápr. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!