Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem nök bálványa fönöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nök bálványa fönöke elvált. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Tudom hogy tetszett a feleségemnek is, mint minden nönek! Annyi van a srácban, hogy házas nökkel nem kezd ki, de azokon kívül mindenkit megdugott, fix szeretöi is voltak. Feleségem otthon volt eddig a gyerekkel, most ment vissza dolgozni. A fönök elvált közben, megcsalta az asszony. Így feladta az elveit és meghúzta az egyik férjezett csajt is. A feleségem mesélte! Már csak hárman vannak aki nem volt meg neki. Aggódnom kellene? Az asszony azt mondja, hogy nem csalna meg, mert tudja, hogy minden ujjamra találnék egy feszes tinilányt és eszébe nem jutna megszivatni magát egy kalanddal. Szerintetek?
2022. ápr. 9. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mert ha nem lenne elvált a főni, akkor nyugodt lennél?

bárhol találni nyitott embert egy kalandra. ezért kell bizalom egy kapcsolathoz, hogy bízz benne, a párod nem fog belemenni.

2022. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Sok ilyet láttam már. Ha az asszony még be is vallotta, hogy tetszik neki a főni.... Kérdés, hogy hogy néz ki a te feleséged, én is tetszek a melóhelyen olyan nőknek is, akiket bottal sem piszkálnék meg. Ha viszont a feleséged a dugható kategória és rányomul a főnökre akkor van okod az aggodalomra. Ha egy jobb nő dugni akar, akkor az dugni is fog!
2022. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan ez a sztori egy filmben volt, mar nem emlekszem a címere, de ha beugrik megírom.
2022. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azért nem csal meg a feleséged, mert te bárkit megkaphatnál helyette? Azt hittem azért, mert szeret és tisztel.
2022. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hulye etethető palira vehető nőd van sem kell aggódnod.


Ha okos a nőd nem k.fél a főnivel. Akkor gratula az asszonyhoz.


Ha hulye a nőd akit ki lehet hasznalni meg dobni mint egy rongyot akkor vigyék is

2022. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!