Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért háborognak a nők ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborognak a nők ha az utcán megnézünk csinosabb lányokat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 15:12
 261/263 A kérdező kommentje:

#260


Nem azért vannak fejkendőben, hogy ne csipkedjék a popsijukat hanem megaláztatásként és alárendelt szerepként. Ami itt is kijárna pár hölgynek de azért nem mindegyiknek

2022. ápr. 14. 20:25
 262/263 anonim ***** válasza:
73%

Azt hajlandó vagyok elfogadni, hogy a férfiak intelligenciájának szórása nagyobb. Tehát több köztük a kiemelkedő koponya, de az agyatlan sutyerák is.

Valamiért a férfial szeretek kizárólag az előbbit hangsúlyozni, de ettől még nem lesz igazatok.

2022. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/263 anonim ***** válasza:
100%
261 Én rengeteg muszlimmal beszélgettem már, így nagyjából képben vagyok a szokásaikkal. Sokuk önként öltözik így, valaki az arcát is eltakarja, hogy ne a testük alapján ítéljék meg őket. Nem egy úgy házasodott meg, hogy a férje az arcát sem látta, pedig lehetett volna rá lehetősége, de a férje inkább elutasította. Különböző kultúrális körökben, hiszen rengeteg muszlim ország van, más és más népekkel, sajnos előfordul hogy a saját családja erőszakolja rá a lányra, és ezáltal még inkább tárgyiasítva vannak. De a lényeg ugyanaz; ez egy defenzív mechanizmus, mert sajnos a hosszú ruha nélkül pár férfi táncfelhívásnak veszi.
2022. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!