Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha nem jönnél ki jól a gyerekeivel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 20:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele élnek, akkor igen.
2022. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy 10 és 16 évesek a gyerekei. Valami miatt nem kedvelnek, egyébként nem sok kontakt van közöttük, csak amikor kéthetente jönnek, akkor kínos, feszült a hangulat.
2022. ápr. 9. 20:29
 3/43 anonim ***** válasza:
88%
2 hetente kibírhatod azt a pár napot.
2022. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Vagy mit tennétek, próbálnátok elérni, hogy minél kevesebbszer jöjjenek, vagy esetleg egyáltalán ne?
2022. ápr. 9. 20:32
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha tartósan így maradna akkor igen.

Ha te tényleg úgy érzed, hogy nem te vagy a hunyó és a kedves apuka nem tesz semmit, hogy javuljon a megítélésed, én akkor lelépnék. Mondjuk gyerekessel nem szívesen jövök össze.

2022. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok

Csak egy ötlet, hogy amikor jönnek, akkor nem tudsz olyan programot szervezni, hogy ne legyél mindig ott velük?

2022. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Főleg, ha úgy gondolod, mindent megtettél azért, hogy kedveljenek, de mégsem?
2022. ápr. 9. 20:33
 8/43 anonim ***** válasza:
60%

Ez nagyon rossz érzés lehet, tehetetlenség a legrosszab. Apuka mit mond? Vele beszélgettél erről?

Amúgy vajon miért nem szeretnek? Nyilván mert anyuka otthon elhord téged mindennek.


5. voltam

2022. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#6 Ők szoktak külön programokat szervezni, pl mozi, de ezen kívül ott ülnek a lakásban, ami elég kicsi, így nem lehet nagyon különvonulni tőlük.
2022. ápr. 9. 20:36
 10/43 anonim ***** válasza:
71%

Hát ez elég rosszul hangzik. Ne próbálj nekik megfelelni, ne erőltesd. Legjobb lenne, ha nem lennél ott, mikor jönnek. Az igazi megoldás nyilván az lenne, ha felszámolnád ezt a kapcsolatot, de tudom, hogy ez nem könnyű.

N

2022. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!