Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha nem jönnél ki jól a gyerekeivel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 20:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%

#29

🤣

Nem, nagyon nem. Két évig voltak együtt, de ez a kettő is arról szólt, hogy ciki lett volna egyből nyíltan vállalni, hogy nem működik, ezért legalább kifele erőltették, hogy ku.rvára boldogok.

A nő addig hisztizett, hogy nincs egy nyaralás kettesben, sok a gyerektartás, ott szívatom, ahol tudom, hogy az én drága jó édesapám kénytelen volt vigaszt keresni a nő legjobb barátnőjénél. Vele volt együtt hosszú évekig.

2022. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
83%

Te komolyan azt hitted, hogy kedvelni fognak? Szétkúrtad a családjuk, egy életre nyomot hagy bennük a szüleik válása, jellemző, hogy anyagilag is sokkal rosszabb helyzetbe kerülnek. Most meg az az első gondolatod, hogy kiiktatod őket? És mégis hogy?

Nem véletlenül pont te lettél szerető.

Szerintem is inkább szakíts, jobb lesz az úgy mindenkinek.

2022. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Szánalom az egész kérdésed, és reakcióid is.

Ki ír ilyet, hogy szerencsère nem ragaszkodik a gyerekeihez?

A kiba$zott apjuk, ha ezt nem tudja felelősséggel viselni, kényszerből tényleg kár ott lenniük a gyerekeknek.

Fizessen, mint a katonatiszt, az ilyen max erre jó, de nem apa...

Ti meg éljetek boldogan, kettesben, gyereket ne vállaljatok....

2022. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
90%

"Szerencsére az apjuk sem annyira ragaszkodik hozzájuk"


Sose értettem hogy más nőknek az ilyesmi hogy nem vészcsengő.

Ha nektek is lesz közös gyereketek és szetmentek akkor őt is úgy le fogja ám szarni..

2022. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
87%
Na egy újabb kan+rüfke, akik nem bírtak a viszkető nemi szervükkel.
2022. ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legszerencsétlenebb döntés, ha a gyerekeket el akarod marni a párodtól.

A gyerekeknek hatalmas törés egy külön költözés. Még nehezebben fogadják el, ha egy másik fél is a képben van, vagy egyenesen miatta következik be a válás.

Nem fognak a nyakadba ugorni, sőt lehet, hogy mindig kritikus szemmel néznek majd rád. Ha normális vagy velük, eljön majd az idő, amikor elfogadják a helyzetet, hogy az apjuk és az anyjuk nem tudtak együtt élni, és az apjuk veled boldog. De ez lehet, hogy csak felnőtt korukban jön el.

Fél év az nagyon kevés idő! Mit akarsz egy gyerektől fél év után? Ennyi idő alatt meg sem ismertek még téged.

Az pedig, hogy a párod nem nagyon ragaszkodik a gyerekeihez, rossz jellemre utal, vagy csalódottságra, mert megbánta az előző házasságát.

2022. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

"Belefáradtam, hogy unott fejjel ülnek itt kéthetente, meg lehet hallgatni a feszült csöndet."


Azt nem értem, hogy miért kell "ott ülniük unott fejjel"?

Nem szoktatok a láthatás idejére programokat szervezni nekik?

Persze hogy utálja egy gyerek ha nem történik körülötte semmi, csak otthon ülnek. Téged is jobban megismernének a gyerekek ha elvinnétek őket túrázni vagy valami olyan programra ami az életkoruknak megfelel. Amit évek múlva is tudnának emlegetni, hogy jól érezték magukat az apjukkal és veled. Csak a pozitív élményeken keresztül fognak téged is megszeretni. Ha csak nézitek egymást otthon akkor értelemszerűen nem.

Keresni kell a neten különféle programokat, akkor biztos gyorsabban is múlik az idő, és a gyerekek is élvezni fogják. Pl: Tropicarium, Állatkert, szabaduló szoba, séta arborétumban, kalandpark, közös biciklis kirándulás, kutyakiállítás (ha szeretik a kutyákat), városnézés egy olyan helyen ahol még nem jártak, vonatozás stb. Meg kell kérdezni a gyerekeket, hogy mi érdekli őket.

2022. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért ott a lakásban ülnek unott pofával. Apuci szervezhetne velük programot legalább az egyik napon.

Hogy van, kéthetente pénteken jönnek, vasárnap mennek?

2022. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, szerintem annak örülj, hogy nem veletek laknak. Így sem jó egyébként, mert kb. az összes ünnep felét veletek töltik, szóval minden el lesz cseszve. Plusz még a nyári szünet fele is ugye...

Gondold át, ér-e ennyit a pasi.

2022. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
36%
Én össze se jönnék így vele. Amúgy igen, szakítanék. De én találok jobb pasit is. Neked vele kell beérni, mert jut jobb ugyse.
2022. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!