Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha nem jönnél ki jól a gyerekeivel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 20:27
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Legyél velük a lehető legkedvesebb/normálisabb amennyire csak tőled telik, nekik ehhez sokkal több idő kell mint hinnéd, mivel gyerekek!! Még a kamasz is… neked van (kéne hogy legyen) több eszed.

Majd rendeződtök, esetleg mozaikos Fb csoport? Szerintem ők még tudnának tanácsokat adni a helyzettel kapcsolatban.

2022. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
#21 Már fél éve próbálkozom kedvesnek, türelmesnek lenni, de beleuntam, az az igazság. Belefáradtam, hogy unott fejjel ülnek itt kéthetente, meg lehet hallgatni a feszült csöndet.
2022. ápr. 9. 21:12
 23/43 anonim ***** válasza:
93%

Én leülnék a gyerekekkel őszintén beszélgetni. Amiatt, hogy valszeg végig kellett nézniük a cécót, ami otthon zajlott részben miattad, már eleve többet tudnak a felnőttek világáról, mint kellene.

Annyira nem picik már, nyugodtan üljetek le négyesben, meséljétek el nekik, hogy miért történt ez az egész. Nem vádaskodva, nem bántva senkit, de érteniük kell, hogy mi történt.

2022. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a gyerekek is rohadtul unhatják, hogy annál a nőnél kell tölteniük a hétvégét, aki miatt apuci lelépett otthonról.
2022. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
#23 Amennyi kell, annyi meg lett velük beszélve. Az apjuk próbált velük többször is beszélni, hogy ne rám haragudjanak a történtek miatt.
2022. ápr. 9. 21:30
 26/43 A kérdező kommentje:
A #24 hozzászólót inkább nem minősítem.
2022. ápr. 9. 21:31
 27/43 anonim ***** válasza:
74%

Örülj neki, hogy csendben ülnek... Életem végéig gyűlölni fogom azt a k.át, aki miatt a szüleim elváltak.


Ne erőlködj, nem fognak kedvelni a pasid gyerekei. Ő azért nem szól, mert még marja a bűntudtat, és túlkompenzál. Ha most akarod elmarni a gyerekeit, akkor repülsz. A te szempontodból a legegyszerűbb a szakítás lenne. Ebből normális kapcsolat nem lesz. Ha a gyerekei minden láthatáson útban vannak, akkor azért. Képzeld el, milyen lesz a karácsony. Ha elmarod őket, akkor azért. Minden egyes alkalommal a fejedhez vágja a pasi, és mindenért téged fog hibáztatni.

2022. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
#27 Képzeld, hogy nem akar dobni a párom. Sőt, nemegyszer mondja, hogy a gyerekeinek el kell fogadni a helyzetet, nincs más lehetőségük. Engem meg szeret és kiáll mellettem.
2022. ápr. 9. 21:36
 29/43 A kérdező kommentje:
És te hiába gyűlölöd, apád szereti és gondolom azóta is boldogan élnek együtt, tehát jól döntött.
2022. ápr. 9. 21:38
 30/43 anonim ***** válasza:
90%
Persze, még tart a rózsaszín köd, dúl a szerelem. Gondolom nem vagytok együtt évek óta, most te vagy az újdonság a megszokott hétköznapok után. Majd évek múlva bánni fogja, hogy leépítette miattad a gyerekeit. Ha meg nem, akkor meg megérdemlitek egymást.
2022. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!